Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Росія путінська і Росія непутінська

Ігор Бурдяк | 15.03.2014 16:25

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Мир – позитивний ідеал. Чи вдасться розв'язати "кримський вузол" мирно, без застосування насилля, чи переможе "непутінська Росія" путінську?

Росія путінська і Росія непутінська
Голова Донецької обласної держадміністрації Сергій Тарута незадоволений тим, як працювала міліція в п'ятницю під час зіткнень на площі Леніна.

За його словами, зараз влада робить все для того, щоб мітинги взагалі не проходили, в крайньому випадку, щоб можна було розвести їх по різних місцях.

Також голова Донецької ОДА вважає, що проукраїнським силам, можливо, краще утриматися від проведення мітингів у зв'язку з високою агресією з боку проросійських сил.

Тарута заявив, що за інформацією спецслужб є "досить багато представників іноземної держави, які сьогодні провокують агресію сепаратистського руху".

Він уточнив, що має на увазі громадян Росії.

Водночас уповноважений МЗС РФ з питань прав людини Костянтин Долгов заявив: "бандерівські структури в Україні мають бути оголошені поза законом як такі, що розпалюють міжетнічну ненависть."

Народ таку ситуацію описує приказкою: "Сама свиня мішок дере, і сама кричить!"

У Донецьку "туристи" з прапорами РФ мітингують за кримський референдум:Та є і інша Росія.Сьогодні на "марш миру" в столицю Росії вийшло не менше 50 000 москвичів. Акція відбувається не лише в Москві.

Тисячні акції на підтримку України проходять по всій РосіїМарш Миру Москва Росія 15.03.2014 (відео)

Мітинг ухвалив антивоєнну резолюцію.

СЛАВА РОСІЇ!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua