Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Зухвала брехня.

Ігор Бурдяк | 29.01.2014 10:16

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
7

Голосов "против"
0

На западной Украине священнослужитель призывает толпу ехать в Киев и громить правительство, и дальше аргументация: чтобы в нашем доме не командовали негры, москали (то есть русские) и жиды.

Зухвала брехня.
Винесені в преамбулу слова належать президенту Путіну.

Причиною стала сумнозвісна промова, яка викликала великий резонанс спочатку в мережі інтернет, а опісля у широкому колі громадськості:

"Палка промова до пастви"

Цю подію було обговорено на засіданні Колегії єпархіальних радників Коломийсько-Чернівецької єпархії. У процесі дослідження було винесено декрет Про канонічне попередження від 13. 12. 2013 р., де говориться наступне:

"На інтернет сайті You Tube від 6 грудня 2013 року було висвітлено відео радикально-агресивного виступу отця Михайла Арсенича у Коломиї. Дана промова була виголошена 15 жовтня 2010 року біля пам'ятника С. Бандери і звернена до вояків УПА. Проте, на превеликий жаль, в мережі інтернет даний виступ був охарактеризований як: "Палка промова до пастви" в м. Києві.

У висновку декрету на священика Михайла вирішено: "Наказуємо священику Михайлу Арсеничу ще раз перепросити тих, яким завдав моральної шкоди та подав згіршення, відбути місячне покаяння в монастирі Отців Студитів та утриматися від подібних публічних виступів на майбутнє. Якщо о. Михайло Арсенич повторить щось подібне, тоді ми будемо змушені діяти згідно з ККСЦ, щоб боронити правду і святу Церкву".


У присутності колегії єпархіальних радників та Адміністратора єпархії о. Михайло розкаявся і попросив прощення у всіх, хто вважає себе ображеними цією промовою та пообіцяв молитися за них.

У принципі МЗС України мало б звернутися до посольства Росії з вимогою спростувати недостовірну інформацію щодо України, яка міститься у вчорашній промові В. Путіна на саміті РФ-ЄС в Брюселі.

Та Путін за великим рахунком ніби-то і не винуватий. Бо вперше недолугий виступ о. Арсенича був "прив'язаний" до Єврореволюції саме українською владою:

Пшонка хотів сфальшувати події Євромайдану долучивши до справи відео із прикарпатським священником

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua