Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Микола Азаров знову збрехав

Ігор Бурдяк | 27.12.2013 23:24

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
1

Чи мають право українці бути в ЄС?

Микола Азаров знову збрехав
Микола Азаров вважає безглуздими соцопитування з приводу вступу України в ЄС. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, спілкуючись зі своїми читачами:

"Зараз проводяться різні опитування громадської думки і за результатами цих опитувань проводяться численні прес-конференції, що 45% населення України за вступ до ЄС і 35% за вступ до Митного союзу", – сказав Азаров.

"Найцікавіше полягає в тому, що Україну ніхто не запрошує вступати в ЄС. Тому і питання звучить безглуздо. Його можна перефразувати: чи хочете ви вступити туди, куди вас не запрошують? Це лише одна з численних спекуляцій на тему європейської інтеграції України"


Насправді ситуація така:

В лютому 2010 року ЄП проголосував пункт про можливість Києва запросити членство в ЄС:

...у пункті "Б" документу сказано: "Оскільки Україна є європейською державою, і відповідно до статті 49 Угод про Європейський союз, може запросити про членство в ЄС, як усі європейські країни, які прихильні принципам свободи, демократії, пошани прав людини і основ свобод, а також верховенства права".

До речі, опозиція спробували використати цей пункт, і 06-10-10 ініціювала подачу Україною заявки на членство в Європейському Союзі. Та Верховна Рада проголосувала проти.

До речі, після провалу у Вільнюсі не лише Азаров, а й Янукович вдається до абсурду. Чого тільки варта його заява про те, що ми можемо стати повноцінним членом ЄС через 300 років, бо ширококолійну залізницю треба перебудувати на вузькоколійну!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua