Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Нові розваги на Майдані


-4
Рейтинг
-4


Голосов "за"
2

Голосов "против"
6

Наразі серед опозиціонерів в тренді засвітитися на фоні "Беркутівців" на барикадах Майдану, щоб потім з чистою совістю, приміряючи образ полум'яного революціонера, бити себе в груди та хизуватися своїми героїчними подвигами перед українцями...

Нові розваги на Майдані
Як виявилося "УДАРівці" навіть готові проплачувати свої ексклюзивні фото спарингу з представниками спецпідрозділу.

В такий спосіб нещодавно вирішив розважитися колишній кікбоксер, другий номер в партії "УДАР" Артур Палатний. Засидівся, мабуть, Артурчик в офісі "УДАРу", от і вирішив трохи розім'ятися на барикадах: "Ми з вами поштовхаємося, хлопці. Так треба!", попередньо домовившись з "Беркутом", щоб ті ненароком не нам'яли боків. В спорті така схема двобоїв за домовленістю досить популярна, одному гроші, іншому – рейтинги та слава.

Вдосталь напозувавши на барикадах впору робити гучні політичні заяви, на кшталт, що так виглядає "боротьба за право на краще життя", але це вже справа політтехнологів. Політтехнологи Палатного постаралися на славу, презентуючи цей геройський внесок на благо революції в кращих маніпулятивних традиціях, УКР.НЕТ свого власника пропіарив як годиться. Хай країна знає своїх революціонерів!

Гірко одне, поки політики в такий спосіб розважаються, маніпулюючи пересічними українцями та задовольняючи власні політичні амбіції за допомогою "Беркуту", майдан вже майже місяць мокне та мерзне, сподіваючись на краще майбутнє.Надійка Фрідман, "Європейський репортер"


Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua