Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
6
Рейтинг
6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
0

Комментарии
  | 15.11.2013 19:53
Дійсно иудейська публікація:-)), чого вартою є цитата: "Повстанцы потеряли 29 человек в бою, один был убит, двенадцать вырвались, а двух спасли местные жители." Я розумію. що одного вбили, а що знакчить "потеряли"? Розбіглися чи що?:-)))
  | 15.11.2013 19:58
Мушу Вас похваклити, що наука до лісу не пішла! Я не буду єрнічать, шо стаття по-рускі, а от що гарно написав, що це передрук, то це дуже гарно. Можу і плюсика поставити:-))
Стрілець   | 15.11.2013 20:24
Кр-к:
Дійсно иудейська публікація:-)), чого вартою є цитата: "Повстанцы потеряли 29 человек в бою, один был убит, двенадцать вырвались, а двух спасли местные жители." Я розумію. що одного вбили, а що знакчить "потеряли"? Розбіглися чи що?:-)))
Кр-к,
ну що ви так любите демонструвати своє
НЕЗНАННЯ?
На війні втрати – це не тільки вбиті.
Це й поранені.
І навіть захворілі.
Юдеї, виходить, грамотніші за вас.
Ігор Бурдяк   | 15.11.2013 20:57
Кр-к:
Я не буду єрнічать, шо стаття по-рускі
Коли радянські війська звільнили Україну від німецької окупації, і з ними прийшли російськомовні спеціалісти і держслужбовці, то бандерівці проводили агітацію і пропаганду російською мовою теж. А цей вид боротьби був у бандерівців на першому місці.
Агітаційна брошура 1948 року:
"Кто такие бандеровцы и за что они борются"
  | 15.11.2013 21:43
Стрілець:
Кр-к:
, один был убит, двенадцать вырвались, а двух спасли местные жители." Я розумію. що одного вбили, а що знакчить "потеряли"??:-)))
Кр-к,
ну що ви так любите демонструвати своє
НЕЗНАННЯ?
На війні втрати – це не тільки вбиті.
Це й поранені.
І навіть захворілі.
Юдеї, виходить, грамотніші за вас.
Хто б сперичався:-)) Мені просто смішно з тих німаків, які так і не навчилися воювати, якщо на одного вбитого иудо-українця припадає аж сотня кадрових німецьких військових з танками, гарматами, і тд...Я дивуюся, що американці з англійцями і москалями їх аж 5 літ товкли. треба було дати спокій і наші иудо-упівці дали би їм жару!
Ігор Бурдяк   | 15.11.2013 22:27
Та ж подія у Вікіпедії.
Бій біля села Новий Загорів
  | 16.11.2013 00:37
Ігор Бурдяк:
Та ж подія у Вікіпедії.
Бій біля села Новий Загорів
Щооооооо? Ви довіряєте Вікіпедіїїїї? А ще мене критикував!
Ігор Бурдяк   | 16.11.2013 07:17
Кр-к:
Статті з УПА викликають інтерес з діаметрально протилежних сторін, тому у Вікіпедії вони, як правило збалансовані в результаті обговорення.
До речі, стаття є і на російськомовній сторінці вікі. Сам факт бою сумнівів не викликає.
Обговорення на форумі
Ігор Бурдяк   | 16.11.2013 07:20
Поіменний список і біографічні відомості про загиблих у Загорівському бою
Останній з учасників бою, що вижили, Григорій Яремчук, помер 2001 р.
Треба підняти Літопис УПА. Нова серія. – Т.2. – Торонто-Львів, 1999. – С.505-506. Там детальна інформація
Никита   | 16.11.2013 09:33
Дякую

Прочитав статтю на сайті і не можу зрозуміти, про що йдеться в коментах? Ніби там коменти до іншої статті...
Никита   | 16.11.2013 09:40
Кр-к:
"Трое играющих берут четыре фишки, причем пятый игрок все время выкидывает" ☺
Vladimir   | 16.11.2013 12:18
Кр-к Вас не подменили? Вы ёрничаете, а не разоблачаете?
Только текст зачем-то исказили в своем ёрничанье. "одного вбитого иудо-українця" – с чего Вы взяли, что в бою участвовали именно "иудо-українці"? Сайт освещает разные страницы борьбы с немецким фашизмом, в данной публикации он рассказал про участие в ней УПА. А далее для читателей, возможно, не знакомых с темой, сообщил данные об участии в УПА евреев. Но не в данном бою конкретно, это у Вас что-то с восприятием: (
Что касается соотношения убитых с разных сторон – так в разных сражениях у всех армий такое бывает. И Красная пропаганда рассказывала о таких успехах своих бойцов – иногда правдиво, иногда придумывала.
  | 16.11.2013 12:51
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Статті з УПА викликають інтерес з діаметрально протилежних сторін, тому у Вікіпедії вони, як правило збалансовані в результаті обговорення.
До речі, стаття є і на російськомовній сторінці вікі. Сам факт бою сумнівів не викликає.форумі[/URL]
Та певне, що не викликає...Хто сперичається:-) Але достовірність, що на одного вбитого иудо-українця припадає ві сотні до бвльше півтисячі загартованих в боях німаків зтанками і гарматами, і це ще й підкріплюється "списками" для "достовірності", то вибачайте...вони що там, нмцям якийсь розстріл влаштували? Отмєстку за Бабій Яр? Та ні, я все вірю...Треба творити героїв...Але може не перегинати?
  | 16.11.2013 13:01
Vladimir:
Солідаризуюся з Вашою першою думкою. Трохи є...Розумієте, я в попередніх дискусіях намагався переконати, що заставлення цілої Галичини різношерстними і в 99% безвартісними памятниками Бандері (навіть у Львові якийсь кошмар з мистецької точки зору) є явним перебором і не змінить реальної суті цього провідника, його методів "боротьби", не змиє крові з рук його СБ і тд. Аналогічно і тут, коли мене пробують переконати, що жменька воїнів УПА (так краще?) перемолотила майже тисячу німаків, озброєних по саме нікуди, то я, канєшна, вірю...але мєня тєрзат смутниє сомнєнія...
Тим більше Ігор Бурдяк | 11.11.2013 22:03
Кр-к:
Отже, для Вас достовірне джерело інформації – вікіпедія,
  | 16.11.2013 13:03
Як бачите, кілька днів тому, пан Бурдяк дивувася достовірності Вікіпедії, а сьогодні переконує в протилежному. Крутить світом, як "упівець" сонцем!