Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

Комментарии
  | 28.10.2013 20:59
Ще щось є за душею, чивсе в одному? Це жарт. От Ви слушно цитуєте, що "Якщо нині ми "йдемо у Європу", то краще брати за взірець не східного, а західного сусіда, Польщу." Добре, що поляки примирилися зі всіма своїми жовнірами, а от Ви щось ні словечка не написали, як планує примиритися з різгими "стрибками", різними червоними армєйцамі, в яких теж служили наші "викляті"...От цікаво почути щось на цю тему.
Колись Франко в Іспанії наказав вшановувати всіх і тим закінчив громадянську війну. А Ви збираєтесь її закінчувати чи і далі плануєте поки каменя на камені від України не залишиться.
Комусь теба перестати кидатись каменями...
Микола_Гаврилович   | 28.10.2013 21:14
+++
Владу не дають, владу беруть. Незалежність практично впала Україні на голову. А результат?
Найблагополучніша країна колинього СРСР перетворилася в найвідсталішу країну Європи... Загравання псевдонаціональної еліти в демократію з політичними, економічни та кримінальними злочинцями призвели до повної криміналізації влади в Україні. Національні цінності нашого народу настільки чужі цій владі, що...
Ігор Бурдяк   | 28.10.2013 22:34
Кр-к:
Стрибки тут зовсім ні до чого, їх уже майже немає. А нащадки стрибків з нащадками бандерівців чудово порозумілися. Справа в іншому.
ВР вимагає від Європи і світу не порівнювати СРСР з гітлерівською Німеччиною – так відреагував український парламент на Резолюцію ПА ОБСЄ "Возз'єднання розділеної Європи". Янукович хотів підтримати Росію, яка не сприйняла Резолюцію ПАРЄ, бо вважала її "надругательством над историей".
Оскільки вирішили, що будемо євроінтегруватися, то слід орієнтуватися на європейський, а не на російський "стандарт".
Ігор Бурдяк   | 28.10.2013 22:40
Кр-к:
Остап Дроздов: Схід і Захід я називаю дітьми від різних батьків...Галичина абсолютно не вписується в сучасну Україну і є в ній інородним тілом...Треба не примиряти, а розрегулювати ці два світи...

Ви з ним згодні?
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 06:07
Кр-к:
...Колись Франко в Іспанії наказав вшановувати всіх і тим закінчив громадянську війну. А Ви збираєтесь її закінчувати чи і далі плануєте поки каменя на камені від України не залишиться.
Комусь теба перестати кидатись каменями...
В Іспанії була громадянська війна. Примирення – єдиний вихід із такої війни. Немає примирення – війна триває.
А що було у нас, відомо?
Підставою для УКАЗУ N75/2010 були напрацювання Інституту національної пам'яті, який мав статус органу державної влади. В Інституті працювали науковці. Указ науково обгрунтований. Це підтвердило і рішення ВАСу.
Треба Указ виконувати чи ні?
Якщо треба, то з першого пункту:
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 06:08
1. Визнати учасниками боротьби за незалежність України у XX столітті осіб, які брали участь у політичній, партизанській, підпільній, збройній боротьбі за незалежність України, в тому числі у складі формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Української Держави (Гетьманату), Української військової організації, Організації народної оборони "Карпатська Січ", Організації українських націоналістів, Української повстанської армії, Української головної визвольної ради та інших військових формувань, партій, організацій та рухів, що ставили за мету здобуття Україною державної незалежності.
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 06:10
Визнає це українська влада чи ні?
Якщо визнає, то чому не виконаний наступний пункт?
2. Кабінету Міністрів України розробити разом зі Службою безпеки України та за участю Національної академії наук України і внести в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України проект Закону України "Про правовий статус учасників боротьби за незалежність України у XX столітті".
Я думаю, що для того, щоб виконати п. 2 треба спочатку перейти до п. 3.
А він уже виконаний (просвітницькі та інші матеріали, присвячені боротьбі за незалежність України у XX столітті розроблені). Бо ж учні, студенти вчаться за новими підручниками.
То ж депутатів і міністрів треба посадити за парти
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 06:11
і повідомити їм, що 6 січня 1918 року більшовицький уряд оголосив про розпуск у демократичний спосіб обраних "антинародних" Всеросійських установчих зборів. З цього почалася громадянська війна в Росії. Україна проголосила незалежність і розпочала власне державотворення. Росія вчинила акт агресії. Розпочалася війна, у якій Україна оборонялася від агресора. Вона тривала десятиліттями. Т. з. "ВВВ" з точки зору українських національних інтересів драматичний, але короткочасний період у цій основній боротьбі з Росією, яку Україна вела за власне існування.
Чи була це громадянська війна?
Ну, якщо на це питання відповіді ще не знайдено, то треба мабуть повернути
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 06:13
Інституту національної пам'яті його попередній статус, і нехай дасть нам відповідь (чи підтвердить її).
Та я думаю, відповідь очевидна.
  | 29.10.2013 10:27
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Остап Дроздов: Схід і Захід я називаю дітьми від різних батьків...Галичина абсолютно не вписується в сучасну Україну і є в ній інородним тілом...Треба не примиряти, а розрегулювати ці два світи...

Ви з ним згодні?
Ні, не згоден. Він цікавий журналіст, а не політик і в треба чітко усвідомлюапти, що "розрегулювати" означає розвалити Україну! Сучасна Галичина є фактично на 90% "вписана" в тіло України, як і Закарпаття і навіть Крим і тому різні смішні заяви можуть викликати лише бажання покрутити пальцем біля скроні. А лт таким придуркам, як Соскін треба би було трохи бв вкоротити язика.
  | 29.10.2013 10:38
Ігор Бурдяк:"Чи була це громадянська війна?"
А як це ще назвати – бандитизмом?
Ви цілком слушно зауважуєте, що після проголошення УНР і ЗУНР була агресія з боку сусідів. Я тепер не хочу вдаватися у подробиці чи аналіз тих подій, але тоді мова йшла про двох ворогуючих субєктів.
Якби УПА виникла указом Стецька в 1941-му році, то цеж мало би ознаки боротьби з агресором, але цього не сталося. Може тому, що просто не встигли. Тому і мова йде про громадянську війу з ознаками визвольної, хоча і безнадійної війни. Ця війна програна віськово, але МОЖЕ бути виграна політично, якщо врешті припинити її загальнонародним примиренням.
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 11:04
Кр-к:
Виступ голови Всеукраїнського об'єднання ветеранів Ігоря Юхновського у військовій академії.
Після його слів: "Ми повинні, крім ветеранів Великої Вітчизняної війни, вшанувати і учасників визвольної боротьби, воїнів УПА – вони також боролися за незалежність України", зал вибухнув вигуками: "Геть!", "Ганьба!". Це не злякало Ігоря Рафаїловича, він продовжував: "Я не хотів би вашою реакцією затьмарювати велике свято. Але ми повинні поважати усіх, хто віддав свої життя за нашу Україну... Не стану говорити про загороджувальні загони, про НКВД, про ті речі, які є брудними і які супроводжують кожну війну.
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 11:05
Якщо хтось із вас брав участь у цьому бруді, то не треба його згадувати зараз і не треба кричати". Це було у поточному році.
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 11:08
Це їхній вибір.Ветерани ВВВ втрачають шанс увійти в історію України гідно.
Ігор Бурдяк   | 29.10.2013 11:18
Кр-к:
...мова йде про громадянську війну з ознаками визвольної...
Я сказав би навпаки. Починаючи з 1917 року це була Вітчизняна війна з ознаками Громадянської.
Варто нагадати:
1992: останній президент УНР в екзилі передав Кравчуку клейнодиСамые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua