Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

До повідомлення: "Ізраїль стурбований проходженням Тягнибока в Раду". А чому Ізраїль не турбує наявність біля 100 депутатів-євреїв в нинішній Раді?


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
7

Голосов "против"
2

"Ізраїль стурбований проходженням Тягнибока в Раду". А чому Ізраїль не турбує наявність біля 100 депутатів-євреїв в нинішній Раді? Кількість євреїв в Україні складає всього 0.2 % її населення.

А кількість євреїв в Україні складає всього 0.2 % її населення. То чи не вони безпосередньо сприяли вільномому викраденню Моссадом палестинця Дірара Абу-Сісі (одруженого з українкою) з території так званої незалежної України?

А чому Ізраїль не турбує, що в списку 200 найбагатших людей України немає українців, зате в Україні є обідраний до ниточки її народ?

А чому Ізраїль не турбує, що українцям на їх землі не належить нічого?

А чому Ізраїль не турбує, що заробітна плата українців на підприємствах ось тих "українців найбагатших" складає 10% від заробітної плати робітників на підприємствах їх бідніших побритимів на Заході?

А чому Ізраїль не турбує, що всі засоби масової інформації в Україні належать їм же і вони вже 20 років ведуть пропаганду спрямовану на розкол українського суспільства?

А чому, а чому...?

А щоб зробили євреї Ізраїлю з подібною бандою мерзотників-українців на їх землі?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua