Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/nation/507680b1c362d/

Чи діждемось ми Вашингтона...

Ігор Бурдяк | 11.10.2012 11:17

Уже більше двадцяти років Україна є незалежною державою. Є такий нав'язаний біблійною історією стереотип, що половину шляху до повноцінної незалежності ми уже пройшли. Чи справді це так?

Чи діждемось ми Вашингтона...
Яценюк про Тимошенко:

...я її вважаю непотопляємою. Юлія Тимошенко – це фактор української політики навічно. Все. Юлія Тимошенко попала в українську історію. Вона стала частиною української історії і стала частиною українського майбутнього

"Вже вони закрили її в тюрму, дали їй 7 років ув'язнення. Вона не має можливості спілкуватись, вона не має можливості давати інтерв'ю, донести свою позицію... Але вона все рівно впливає. Вона все рівно має свою позицію. Вона все рівно її доносить – через листи, через адвоката. Вона все рівно не просто впливає, а грає важливу роль. І буде грати"

"Хтось її любить, хтось її не любить, але її не можливо не поважати. І те, що я бачу, що політичні опоненти її поважають"

Дивно це чути від Яценюка, якщо згадати, як проходила президентська виборча компанія в 2010 році. Та він і про це теж:

"Зрозуміло, що ми були політичні конкуренти. Ми багато що один про одного наговорили. Тому що кожен хотів тоді перемогти на президентських виборах"

"Такі жорсткі політичні правила. Нам не вдалось тоді домовитися. Хто в цьому винен? Я як мужчина візьму на себе за це відповідальність"


Джерело

Пригадую, як в ті часи, коли Тимошенко ще була на волі, ходили чутки про те, що вона вкрала у держави 11 млрд. доларів. Це на повному серйозі доводила мені один кандидат економічних наук. Якщо навіть і на 3 порядки менше, то це все одно дуже багато. І коли йде мова про професійність нинішньої влади, то у справі Тимошенко вона показала свою повну безпорадність. Не знайшли не лише доказів того, що вона щось вкрала. Влада не може довести, що Тимошенко-прем"єр-міністр справедливо засуджена за злочин, пов"язаний з нематеріальною корупцією.

Хоча, звичайно, не так усе просто.

Сергій Лещенко в журналістському розслідуванні "Американська сага Павла Лазаренка" доводить, що Кучма почав переслідувати Лазаренка через те, що той відмовився віддавати позичених йому 50 млн. доларів. Лазаренко виправдовується тим, що ці гроші (і інші, вкрадені у держави) він збирав не для власного збагачення, а для благородної мети: повалення злочинного режиму Кучми.

Тимошенко тоді була успішним підприємцем і політиком-початківцем. Контактувала з владною верхівкою України і мабуть брала участь в незаконних фінансових оборудках. НМД Генпрокуратурі потрібно не дуже багато зусиль, щоб довести це. Але є одна проблема. Вона була не одна, і до того ж не на перших ролях. Тому розслідувати ці справи небезпечно. Той же Лещенко показує, що і Кучма, і інші високопосадовці відмовилися свідчити у справі Лазаренко.

Кучма уже не у владі. Так, але у владі інші. Чи діти, а може й уже внуки тих інших. Вони ж своїх предків не здадуть.

Мойсей 40 років водив "Богом обраний народ" по пустелі, поки не вивітрився з нього рабський дух. Але не просто водив, а й очищував. Коли Корах збунтувався проти Мойсея і плану Божого, то він і його прибічники були покарані смертю. 34 А ввесь Ізраїль, що був навколо них, повтікав на їхній крик, бо казали: Щоб земля не поглинула й нас!

А у нас в столиці Держави Олесь Довгий, якого в чому лише не звинувачували, буде скоро не секретарем міськради, а народним депутатом України. Бо кияни оберуть.

Ні, не годиться нам єврейський досвід.!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua