Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
4

Голосов "против"
4

Комментарии
  | 11.10.2012 11:31
Згоден, "є одна проблема" – бАгіня всіма силами опирається йти в суд, аби там їй власне довели, що це саме з її рахунків заплатили найманим вбивцям! Може свідчення Лазаренка про перерахування йому бАгинею сотень мільйонів є брехливими і цього не було? Може Марта Борщ приїздила з бажанням її допитати так само брехливі? Не валяйте Ваньку, а краще почекайте. поки рано чи пізно, але вАна таки опиниться в суді і тоді дістане відповіді на свої "сумніви"!
  | 11.10.2012 11:36
Ні, не годиться нам єврейський досвід.! Так і хочеться поглузувати з зновоявленого "книжника" – ги-ги, а Ви маєте кращий? "Грузинський" ми вже пройшли:-))
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 11:56
Кр-к:
Ні, не годиться нам єврейський досвід.! Так і хочеться поглузувати з зновоявленого "книжника" – ги-ги, а Ви маєте кращий? "Грузинський" ми вже пройшли:-))
Терпеливо пояснюю. Заключне речення Ні, не годиться нам єврейський досвід.! має стосунок до попереднього абзацу і несе іронічне навантаження.
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 11:59
Кр-к:
Згоден, "є одна проблема" – бАгіня всіма силами опирається йти в суд, аби там їй власне довели, що це саме з її рахунків заплатили найманим вбивцям!
Чи слід судити і тих касирок, які оформляли перерахунок коштів, і директорів банків.?
  | 11.10.2012 12:02
Ще терпеливо дайте прогноз, коли бАгіня "виздоровіє" аби попасти врешті до зали суду. Я розумію, що Ви не лікар "тілес" (а тим більше бАгіні), але коли інвалід носить височенні підбори, то тільки німецькі ескулапи можуть ставити діагноз стосовно її "важкої хвороби" аж до непідсудності:-)))))))
  | 11.10.2012 12:04
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Згоден, "є одна проблема" – бАгіня всіма силами опирається йти в суд, аби там їй власне довели, що це саме з її рахунків заплатили найманим вбивцям!
Чи слід судити і тих касирок, які оформляли перерахунок коштів, і директорів банків.?
Понял намьок – бАгіня за Вашим блатним жаргоном лише "шестьрка", так чого боїться про це сказати в суді, а уникає його?
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 12:25
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Згоден, "є одна проблема" – бАгіня всіма силами опирається йти в суд, аби там їй власне довели, що це саме з її рахунків заплатили найманим вбивцям!
Чи слід судити і тих касирок, які оформляли перерахунок коштів, і директорів банків.?
Понял намьок – бАгіня за Вашим блатним жаргоном лише "шестьрка", так чого боїться про це сказати в суді, а уникає його?
Можливо, "бАгіня" написала на платіжному бланку "оплата вбивства Щербаня". Та швидше всього ні. НМД, навіть якщо платила, то не знала навіщо.

Тимошенко: в Україні немає незалежного суду. Мене судить не суддя, а Янукович.
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 12:44
А взагалі розслідування причетності Тимошенко до вбивства Щербаня здійснюється вкрай непрофесійно. Доцільно це для користі справи робити "без шуму и пьіли". І відповідні інструкції це вимагають.

Та мабуть, завдання перед прокуратурою поставлене інше: Робити якомога більше шуму.
  | 11.10.2012 14:42
Ігор Бурдяк:
Ну ясно, що розслідування "непрофесійне", а тому і страшно йти до суду! Ну і ще ремарка – вАна така "бідна", що заплатила мільйони і сама не знала за що:-). Знаєте, в народщі кажуть, що правду і дурний скаже, а брехати треба вміти! А Ваша брехня є розрахованою на тупого бютофіла.
Єдине, з чим я згоден, то зі словами Яценюка: "Ми багато що один про одного наговорили." Ось це є щира правдв! Бо в частині наговорити, набрехати, навішати ярликів, пообзивати і тд з тими памаранчами змагатися не потрафить ніхто! Власне тому і бояться так закону про наклеп, бо жити без підлої брехні ця "політсила" просто НЕ МОЖЕ!
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 16:19
Кр-к:
Здається, Вам "вАна" весь світ заслонила. Стаття взагалі-то в основному не про неї.
Никита   | 11.10.2012 16:28
Є такий нав"язаний біблійною історією стереотип, що половину шляху до повноцінної незалежності ми уже пройшли.
Є й більш обнадійливі (хоч і не біблійні) дані. Наприклад, у складному порівняльному дослідженні Даніель Трайзман виявив вагомі свідчення того, що перші 30 (тридцять!) років демократія сприяє підвищенню рівня корупції, а потім спостерігається її різке падіння. Отже – вже дві третини шляху пройдено, залищилось якихось 8-9 років.

Daniel Treisman, The Causes of Corruption: A Cross-National Study (forthcoming, 1998)
  | 11.10.2012 16:39
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Здається, Вам "вАна" весь світ заслонила. Стаття взагалі-то в основному не про неї.
Ну так – і я не я, і...стаття не про вАну,але 80% власне про неї, а решта примітивна спроба обілити ту, що посіяла розбрат і ненависть в нашому суспільстві. А тому – буде сидіти брехуха!
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 16:51
Никита:
Даніель Трайзман виявив вагомі свідчення того, що перші 30 (тридцять!) років демократія сприяє підвищенню рівня корупції, а потім спостерігається її різке падіння. Отже – вже дві третини шляху пройдено, залищилось якихось 8-9 років
Я думаю, проблема в тому, що вирішальну роль в людському суспільстві відіграють розум і воля людей.
Що стосується, наприклад, біологічних процесів, то достатньо точно можна спрогнозувати, що через 9 міс. після зачаття жінки народиться дитина. Бо в процесі розвитку плода розум і воля людей участі не беруть.
Можливо, прогноз Даніеля Трайзмана щодо Естонії і вірний. Там уже олесей довгих депутатами не обирають...
Ігор Бурдяк   | 11.10.2012 17:00
Денис Богуш:
Із тих, що ідуть по списку, "стушкуються":
Із ВО "Свобода" – 1%;
із ВО "Батьківщина" – 15%;
із УДАРу – 40%.
Никита   | 11.10.2012 17:29
Ігор Бурдяк:
вирішальну роль в людському суспільстві відіграють розум і воля людей.
)
Не всі з Вами погодяться)
"Знову я бачив під сонцем, що біг не у скорих, і бій не в хоробрих, а хліб не в премудрих, і не в розумних багатство, ні ласка у знавців, а від часу й нагоди залежні вони!"
(Екклезіяст 9:11)