Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Україна   Польща   Єврочемпіонат   Євро   Скрипка

"Німець скаже: "Ви моголи...!"

Станіслав Вовк | 11.07.2012 09:51

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Спіймав себе на думці, що вже десь півроку роздумую над тим, чи не виїхати мені в Польщу? Безповоротно і назавжди. Бо не можу я далі дивитися на цю наругу над Украъною, не можу й далі терпіти власне безсилля. Не відчуваю себе від цього мужчиною. Тоді й справді – - вже краще втекти світ за очі, щоб тільки не бачити цього. Щоб не ганьбитися ще більше

''Німець скаже: ''Ви моголи...!''
Німець скаже: "Ви моголи".

"Моголи! моголи!"

Золотого Тамерлана

Онучата голі.

Німець скаже: "Ви слав'яне".

"Слав'яне! слав'яне!"

Славних прадідів великих

Правнуки погані!


Тарас Шевченко

Спіймав себе на думці, що вже десь півроку роздумую над тим, чи не виїхати мені в Польщу? Безповоротно і назавжди. А що? – особисте життя не склалося, ніщо мене тут не тримає, польські корені віднайти не так вже й складно.

Бо раніше роль люблячої дружини і коханої дівчини, а іноді – й зрадливої коханки – виконувала для мене Україна. Чесно, любив її як дівчину – романтично й самовіддано. І безумно – аж до крові і сліз. Не дивлячись на те, що вона ніколи не відповідала мені взаємністю.

І все би нічого – може би й далі я її любив, навіть таку нещасну і зґвалтовану, як Оксана Макар – якби й далі бачив в тому хоч якийсь сенс.

Бо ж Оксані таки було легше – на її захист, зґвалтованої і знедоленої, піднялися усі. А кому потрібна тепер наша нещасна, зґвалтована кримінальними не-авторитетами країна? Не можу я далі дивитися на цю наругу над нею, не можу й далі терпіти власне безсилля.

Не відчуваю себе від цього мужчиною. Тоді й справді – вже краще втекти світ за очі, щоб тільки не бачити цього. Щоб не ганьбитися ще більше. Бо все би воно ще нічого, якби робили це якісь прийшлі чужинці. А коли це роблять свої, "правильні" українці?

От недавно – зраділи всі, як ідіоти, понеслися по сайтах і телеканалах. Фотографія хлопчика їм, бачте, сподобалася, який щось там на футболі кричить. Ну і що? Ну кричить – і що з того? Ну розмальований в жовто-сині кольори – і далі що?

Та таких хлопчиків сотні, якщо не мільйони! От тільки не в усіх них грошей на футбольний квиток вистачає. Ну пораділи два дня, аж поки не виявилося, що то синочок одного з тих депутатів-перебіжчиків, які нашу неньку й розіп'яли.

Які зі старої парламентської більшості втекли, які нового Главного підтримали, які за знищення української мови радо проголосували. Ну що, українці, надовго Вам ідола вистачило?

Не вистачило, кажете?

А нам що, ми ще одного знайдемо! Знайшли.

Не пройшло і два дня – як понеслися знову – в нас незаконно відібрали гол!!! Ну відібрали – і що далі? Та в вас не гол – в вас країну вже другий рік навіть не ховаючись серед білого дня відбирають.

А ви все мовчите, а вас це все ще не хвилює.

А ж просто все – щоб гол у вас не відбирали, треба ж грати вміти. Не кажучи вже про те, щоб самим по правилах грати, бо порушення з боку нашої команди, яке перед тим було, чомусь ніхто не згадує.

А щоб країну в вас не відбирали, треба самим її любити і самим на неї працювати – замість того, щоб вічно на когось іншого молитися.

От і все, насправді. Тоді й не довелося б ні до кого на поклон йти. І в груди себе привселюдно п'яткою бити теж не довелося б, як це робить тепер останній ідол помаранчевої революції.

Той, що Олег Скрипка, мається на увазі: "Та я, бля... буду, завжди зі владою хотів працювати. Та щоб мені здохнути!!"

І не доходить інтелігенту, що то вона з ним, а не він з нею, співпрацювати має. Що ж вже говорити про людей, не обтяжених його рівнем інтелекту і його відданістю українській культурі?

Їм тоді що робити? Вішатися?

Та ні, на щастя, наш народ не такий дурний. Живе собі якось потихенько. Стогне, але живе.

Розбереться, надіюся. Тільки щоб не запізно було. Тож і я не зраджу Україну, напевно, не зраджу. Правда документи на закордонний паспорт таки почав виробляти.

Так, про всяк випадок... ((

Нова країна

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua