Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, Добра над Злом

jurko | 11.04.2012 22:30

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Вельмишановні Друзі!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння.!!!


Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, Добра над Злом
Вельмишановні Друзі!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння.!!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу

Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Цей рік буде черговим викликом українській демократії – відбудуться вибори до парламенту. Забезпечити їх чесність, не дозволити наруги над вибором – наше першочергове завдання.

Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.

Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Цього року ми відзначаємо 105-річчя від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича, 70- ліття від створення Української Повстанської Армії, а також сторічний ювілей Ярослава Стецька

Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов

Бажаємо Вам доторкнутися з вірою Воскреслого Христа і не шукати спасіння в порожньому гробі. Адже поміж нами є величне, всеперемагаюче і відкрите для всіх таїнство Христового Воскресіння.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua