Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Янукович намагався "приручити" ініціативу "Перше грудня"?

Ігор Бурдяк | 6.04.2012 10:41

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

Вацлав Гавел, дисидент, який очолив демократичну Чехію після падіння комуністичного режиму, підтвердив християнську істину про силу, яка ховається в слабкості. Так вважають в ініціативі "Першого грудня" до якої входять В'ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, Семен Глузман, кардинал Любомир Гузар та інші.

Янукович намагався ''приручити'' ініціативу ''Перше грудня''?
Вчора у Києві в столичному Українському домі відбувся Національний круглий стіл "Вільна людина у вільній країні", зініційований учасниками групи "Перше грудня".

У зібранні взяли участь представники церков, філософи, експерти й громадські діячі. Політиків та представників влади до участі не запрошували, наголошуючи на принциповому позапартійному характері зібрання.

Учасники круглого столу намагалися з'ясувати "місію інтелігенції та вільних людей України" у намаганні повернути суспільство на моральний та справедливий шлях розвитку.

Президент Віктор Янукович намагався зустрітися з ініціативною групою "Перше грудня".

Але ініціативна група прийшла до висновку, що не може зустрічатися з ним до того часу, поки не напрацьовані певні документи.

Через кілька днів надійшла пряма пропозиція від президента, персонально кільком людям, не як членам ініціативної групи, а просто, як представникам інтелігенції.

"На таке пряме запрошення президента не можна не чемно відповідати і немає підстав не зустрітися і не сказати, що ти думаєш. Ми, звичайно, прийняли цю пропозицію. Були Мирослав Попович, я був, був Богдан Гаврилишин, була Ганна Скрипник, директор Інституту фольклору і етнології", – розповів Іван Дзюба.

Він уточнив, що на зустрічі також "була Ганна Герман і директор Інституту стратегічних досліджень Єрмолаєв, вони не були учасниками цієї розмови, вони присутні були просто".

"Ми висловили все те, що говорили на круглому столі прямо в очі президенту. Говорили і про політичні репресії, і про ті проблеми, які створюють ці політичні репресії, тривоги з приводу майбутніх виборів...", – зазначив громадський діяч.

Див тут: Національний круглий стіл "Вільна людина у вільній країні", відео

"Президент дуже уважно вислухав, записував собі все, реагував дуже спокійно, ніякої ні роздратованості, ні невдоволення не виявляв".

"А потім відповідав. Де з чим він погоджувався. Наприклад, погодився з тим, що не так, як слід, був проведений суд над Тимошенко і Луценком. Але, в основному, він виправдовував, говорив про необхідність цих судових і інших заходів. Тобто він свою цю позицію в основному виправдовував".

"Просто ми обмінялися думками, і на цьому зустріч скінчилася", – підсумував Іван Дзюба.

Звичайно, президенту більш до вподоби такі "інтелегенти", як, наприклад Ольга Сумська. Із нею проблем немає.

А як бути з цим: Влада в Україні в руках однієї родини?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua