Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кіровоградці віддали шану Чорноволу


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
1

Сьогодні, 25 березня 2012 року, о 12 годині відбувся мітинг патріотичних сил присвячений, вшануванню пам'яті великого Українця В'ячеслава Максимовича Чорновола.

Кіровоградці віддали шану Чорноволу
Сьогодні, 25 березня 2012 року, о 12 годині відбувся мітинг патріотичних сил присвячений, вшануванню пам'яті великого Українця В'ячеслава Максимовича Чорновола. Саме в цей день, 13років тому, пан Чорновіл прибув у Кіровоград, де і провів останній день свого земного життя. А повертаючись до Києва, вночі, він потрапив у безглузду і невипадкову автокатастрофу, яка обірвала його життя.

Учасники мітингу згадували той день і останню зустріч з В'ячеславом Максимовичем, його звички, його життєвий шлях. Голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко сказав: "Я був останньою людиною, яку в своєму житті обійняв В'ячеслав Максимович, тому я відчуваю себе відповідальним перед ним, тому навіть думки про зраду його і моїх ідеалів, в мене ніколи не виникало. Його життя було, наче вогнище, він горів незалежністю України, її піднесенням. Він заважав усім, бо мав чітку і аргументовану позицію, ніколи не приховував своїх думок. Його смерть була вигідна владі, адже він був найголовнішим кандидатом на посаду президента. Але похорони Чорновола показали владі, що його однодумців дуже багато, що його справа і ідеї житимуть. Такого поховання Київ не бачив до нього і не побачить після. А ми з вами маємо бути достойними продовжувачами справи В'ячеслава Максимовича і особливо приємним є те, що ми зараз знаходимося на вулиці, яку нам вдалось перейменувати і яка носить ім'я Чорновола."

Також на акції були присутні члени рідної для Пана Чорновола партії "Народний Рух України", але найдивніше те, що серед них були лише так звана "стара гвардія", а керівництво міської і обласної організацій партії проігнорувало цей день і не знайшло вільного часу у своєму "надщільному" графіку для того, щоб віддати шану своєму лідеру.

Один з учасників мітингу сказав такі слова: "На останній зустрічі В'ячеслава Чорновола запитали, скільки років він хотів би ще прожити. А він відповів, що мріє жити ще довго аби мати можливість служити Україні і її народу, але якщо йому доля готує смерть, щоб вона була миттєва аби не впасти тягарем комусь на руки". Так і сталося, вночі його не стало.

Дмитро Сінченко, заступник голови громадської організації "Комітет Відновлення Історичної Справедливості", наголосив на тому, що в цей день учасники мітингу мають вшанувати також пам'ять дружини і соратника В'ячеслава Чорновола Атени Пашко, яка пішла з життя 19 березня цього року. Після цих слів, учасники заходу вшанували пам'ять цих воістину Великих Українців хвилиною мовчання.

В акції взяли участь члени ГО "КВІС", Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", Народного Руху України.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua