Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/nation/4f6da7c17fbd3/

Вшанування пам'яті В'чеслава Чорновола в Кіровограді

Дмитро Володимирович Сінченко | 24.03.2012 12:53

25 березня 2012 року, о 12 годині відбудеться вшанування пам'яті Великого сина України, борця за її незалежність В'ячеслава Максимовича Чорновола.

25 березня 2012 року, о 12 годині відбудеться вшанування пам'яті Великого сина України, борця за її незалежність В'ячеслава Максимовича Чорновола.

Акція пройде біля меморіальної дошки пану Чорноволу, яка розташована на тому будинку, в якому він провів останній день свого земного життя. Цього року виконується 13 років з дня трагічної і невипадкової смерті В'ячеслава Максимовича.

Та в цей день патріотичні сили віддадуть шану не лише йому, а й його музі, вірній дружині Атені Пашко, яка пішла з життя 21 березня цього року.

Організатором акції виступила Кіровоградська обласна організація Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", також до акції долучились ГО "КВІС" та Народний Рух України.

Організатори акції запрошують усіх кіровоградців, тих, для кого В'ячеслав Чорновіл і досі залишається символом боротьби та віри за світле майбутнє України, приєднатись до заходу.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua