Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Маланкування   Різдво   УДАР   Ларін   Кличко

Як УДАРівці маланкували


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Молодь Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" в дні зимових свят замаланкувала кіровоградцям.

Як УДАРівці маланкували
Молодь Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" в дні зимових свят замаланкувала кіровоградцям.

В Україні існує традиція приймати у себе в хаті вертепників, адже це забезпечує мир, злагоду, багатство та успіх на увесь прийдешній рік усім мешканцям господи. А ті хто ж відмовить прийняти колядників, увесь рік терпітимуть негаразди і спокою не матимуть їхні серця.

От і кіровоградські УДАРівці водили Маланку, вітаючи всіх з народженням Сина Божого та іншими святами. Кіровоградців зі святами вітали Маланка, Василь, Козак, Янгол та Чорт, з піснями та виставою ходили вони від господи до господи, від кабінету до кабінету, даруючи позитивні емоції та несучи вдачу та щастя у Новому Році тим, хто їх впустив на своє обійстя.

Більшість тих, до кого завітали УДАРівці з вертепом, були привітними і щедрими господарями, вони з радістю дивились виставу, підігрували, а інколи й підспівували акторам. Та були й такі, хто не впустив провісників свята до себе в господу. Чи то політична орієнтація завадила, чи неповага до українських традицій.

Одним з тих, хто відмовив колядникам став і губернатор Кіровоградщини Сергій Ларін. Отже спрогнозувати, що чекає на нього і його команду цього року не важко, адже народні повір'я ніколи не обманюють.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації

Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua