Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/nation/4ea5371f88f8f/

громадське обговорення на тему: "Який виборчий закон потрібен Україні?"

donetsk_cvu | 24.10.2011 12:59

Запрошуємо вас взяти участь в громадському обговоренні на тему: "Який виборчий закон потрібен Україні?". Обговорення відбудеться в два етапи: 27 жовтня та3 листопада 2011 року у великому залі готелю Шахтар Плаза за адресою: м. Донецьк, проспект Титова 15 Початок заходу об 11 годині (Початок реєстрації о 10.30).

громадське обговорення на тему: ''Який виборчий закон потрібен Україні?''
27 жовтня – перший етап дискусії

Під час заходу будуть обговорюватись наступні теми:

* Виборчі системи для загальнодержавних та місцевих виборів (виборча система, яку обрав Президент України та діяльність робочої групи при Президентові України);

* Висновки та зауваження Венеціанської комісії та ОБСЄ щодо законопроекту "Про вибори народних депутатів України";

* Принципи утворення виборчих комісій та округів;

* Виборчі системи, які вже застосовувались в Україні.

3 листопада – другий етап дискусії

Під час заходу будуть обговорюватись наступні теми:

* Кодифікація виборчого законодавства;

* Фінансування виборчих кампаній;

* Списки виборців;

* Висування та реєстрація кандидатів;

* Передвиборна агітація;

* Оскарження та відповідальність за порушення виборчого законодавства;

Захід організовує Громадський консорціум виборчих ініціатив у складі КВУ, ОПОРИ, Лабораторії законодавчих ініціатив та Українського незалежного центру політичних досліджень.

З метою залучення якнайширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства до участі у громадському обговоренні запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадянських організацій та засобів масової інформації, члени виборчих комісій, експерти з питань виборів.

Під час заходу учасники зможуть обговорити переваги та можливі недоліки, які закладені в ключові питання законопроекту "Про вибори народних депутатів України", зокрема виборчу систему, формування територіальних виборчих округів та виборчих комісій (окружних та дільничних).

Планується пряма трансляція заходу в мережі Інтернет, також учасники громадського обговорення матимуть можливість задати питання до експертів та представників політичних партій як особисто так і через мережу Інтернет (Зал готелю обладнаний системою WI-FI).

Для участі у 1-му етапі громадського обговорення потрібно зареєструватись за телефоном 095 – 766 – 52 – 77 або електронною поштою nastiona87@gmail.com не пізніше 12:00 26 жовтня. Контактна особа – Анастасія Прокопенко (менеджер програм ДОО Комітет виборців України").


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua