Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Народні депутати відгородилися від нас двометровим металевим парканом

Ігор Бурдяк | 19.10.2011 12:34

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

"Заходи безпеки довкола урядових державних установ на десяток порядків вище, ніж біля українського парламенту" – Володимир Литвин.
Чи справді це так?


Народні депутати відгородилися від нас двометровим металевим парканом
Після бійки між воїнами-афганцями та "Беркутом" під стінами Верховної Ради під парламентом ліквідували місце для акцій протесту.

Так, раніше між парканом, що відділяє Верховну Раду від клумби Ватутінського парку та огорожею Верховної Ради, було місце завширшки близько двох метрів.

Там завжди могли збиратися люди на акції протесту.

Однак після подій вівторка 20 вересня 2011 року огорожу було знято, а будку із охоронцями перенесли до високого паркану.

Таким чином, місця для мітингів біля парламенту немає.

Коментуючи на прохання журналістів зміни на території перед Верховною Радою, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив:

"Між владою і народом не мають стояти ні паркани, ні спецпідрозділи".

А у вівторок, 04 жовтня 2011 року біля Верховної Ради встановлено додатковий великий паркан. На його воротах висить великий амбарний замок.

Таким чином, подвір'я Верховної Ради повністю оточене залізною огорожею висотою у понад 2 метри.

Оскільки ці всі роботи проводилися завжди вночі, ніхто не бачив, хто саме встановлював ці паркани. І журналісти теж не можуть це вияснити. КМДА каже, що це компетенція Верховної Ради, а Литвин – що це не його компетенція, а КМДА.

Вчора він уже нікуди журналістів не відсилав. Литвин не збирається виясняти, хто встановив новий двометровий паркан біля парламенту.

"Мені не цікаво, тому що мені є чим займатися. А не водити хороводи довкола цієї проблеми", – заявив він вчора ввечері в ефірі 5 каналу.

При цьому Литвин заявив, що в європейських країнах "заходи безпеки довкола урядових державних установ на десяток порядків вище, ніж біля українського парламенту".

Десяток порядків – це означає, що в європейських країнах парламенти мають бути обгороджені 100 парканами?

Нижче я подаю фотографію австрійського парламентуЯк бачимо, ніяким парканом він не обгороджений.

В кафе, в вагоні метро, просто на вулиці Відня можна зустріти депутата, міністра, президента національної ради (так у них називають спікера) чи навіть канцлера. Без охорони. Сам бачив.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua