Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Героям УПА – слава!

jurko | 16.10.2011 13:19

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

Провід Організації Українських Націоналістів (б) вітає українців зі святом Покрови і річницею створення легендарної Української Повстанської Армії.

Героям УПА – слава!
Героям УПА – слава!

Провід Організації Українських Націоналістів (б) вітає українців зі святом Покрови і річницею створення легендарної Української Повстанської Армії.

У цей день віддаємо заслужену шану всім, хто зі зброєю в руках боровся за краще майбутнє українського народу, хто змагався за постання Української держави.

У час, коли на землях України двоє найбільших світових імперіалістів – нацистська Німеччина і більшовицький Совєтський Союз – здійснювали боротьбу за розподіл світу, абсолютно ігноруючи інтереси української нації та піддаючи її винищенню, лише Українська Повстанська Армія виступила проти обох загарбників в обороні життя і майна українців.

Українська Повстанська Армія була створена політичною волею Організації Українських Націоналістів і заради реалізації її програмової мети – визволення України з-під чужоземного поневолення і здобуття Української Соборної Самостійної Держави. З часу свого утворення вона відразу ж і цілеспрямовано набула характеру понадпартійної загальноукраїнської визвольної армії, користувалася беззастережною підтримкою українського народу, у ньому єдиному черпала свої людські та матеріальні резерви.

Наш низький уклін ветеранам визвольних змагань, підпільникам ОУН, бойовикам УВО, комбатантам УПА, воїнам-дивізійникам, усьому українському народу, який надавав підтримку своїй Армії Безсмертних.

Стверджуємо, що ваша збройна боротьба не була даремною, ваша кров не пролилася намарно, ваші жертви і страждання не канули в Лету, ваш героїзм і звитяга є подиву і захоплення гідними, ваш чин навіки залишиться у пам'яті нащадків.

Ми глибоко переконані, що без боротьби ОУН-УПА не було би можливим безкровне проголошення Незалежності у 1991 році. На прикладах цієї боротьби виховане і виховується не одне покоління молодих українських патріотів в Україні й за її межами.

Нам невимовно важко усвідомити той факт, що й досі національно-визвольна боротьба ОУН-УПА не визнана в Україні на офіційному рівні, і хоча ми всі певні, що це лише справа недалекого часу, мусимо цей час наближати, не шкодуючи сил.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) та Всеукраїнське Братство ветеранів ОУН-УПА ініціюють створення Ювілейного громадського комітету для всенародного відзначення 70-річного ювілею УПА в наступному році і закликають долучитися до нього громадські організації в Україні та за її межами.

Вітаючи зі святом постання УПА, закликаємо членство та прихильників ОУН, всіх українських патріотів долучитися до широкого відзначення річниці УПА, вимагаючи визнання її боротьби на державному рівні. Бажаємо учасникам боротьби за волю України міцного козацького здоров'я, довгих років життя під рідним українським небом, на своїй відвойованій землі, у своїй національній державі, яка обов'язково стане такою, про яку мріяли і за яку боролися сотні тисяч відомих історії і відомих лише Господу звитяжців.

Слава Україні! Героям слава!

Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua