Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Не все у Азарова погано, або як нас раніше дурили!

Бовикін Сергій | 21.05.2011 18:28

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Кучма читати не вмів на той час...але його трохи підучили (дякую) і він таки прочитав листа та звільнив голову ОДА і трохи навів шмону в районі... але мені знову нічого не перепало...

Не все у Азарова погано, або як нас раніше дурили!
Чого я так вчепився до старого? Весь час щось пишу йому і пишу! А більше нема кому!!? Я пишу Азарову памятаючи про те, що він вміє читати! І мало того він ще щось таки читає! А відповідно може прочитати і мої роботи на УП!

Може хтось в цьому бачить гумор...але прошу читатча відноситись до моїх слів серьозно...бо я вкрай серьозна людина. І якщо речення виглядає не досить академічно то це не означає, що я насміхаюся... просто я пагано вчив мови. Як російську так і українську (про англійську я мовчу).

Так чого ж я так вчепився в Азарова? просто в наслідок свого невігластва! Бо якби я раніше прочитав ІНСТРУКЦІЮ з діловодства за зверненнями громадян, зміни до якої вніс Азаров...точніше, яку підписав Азаров (бо для нас є темним, хто вносить зміни – полетів камінець) я б вже давно закидав би всі державні органи нової порцією своїх Пропозицій Скарг Заяв...

На сьогоднішній день, з урахуванням змін у вище зазначену Інструкцію, ми – прості громадяни маємо право вимагати повертати нам перший екземпляр нашого звернення з проставленним на ньому штампом та реквізитами (та ін) організації до якої ми звертаємось!

Оце вже державний підхід!! Виходить Азаров все таки працює! І працює, як бджілка! А я тут йому постійно догану виписую! Але на голодний шлунок при постійному цькуванні криміналітету району на чолі з "Норамльною людиною Литвина" – Кривком (та його друзяками Бражуком, Денисюком, Бородавко, Тильманом...їх тут ціла банда), мені якось виписувати догани пасує більше! Бо не знаєшь коли воно ото вже відвезуть на цвинтар.

Що нам дає отой штамп? А дає він нам дуже багато! Тепер вже не так просто буде відкараскатись від наших скарг особливо якщо вони надходитимуть регулярно! Бо тепер в кожного з нас буде особиста справа по кількості скарг. То нічого, що поки нема кому їх розглядати... головне що є така можливість отримати підтвердження того, що таки дійсно твоя скарга потрапила та зареєстрована там куди ти її надіслав! І от саме це вже якось захищає!

Але шкода, що до повернутого першого примірника з підтвердженними даними (штампом) не надсилають вогнепальну зброю для захисту свого життя після скарги

Шкода також, що мільйони українськіх сімей не дожили до такого щастя! Ви думаєте я глузую? Жодним словом!

Пригадую справу, яку потай вів Кравченко – так мій читачу, саме той Кравченко, – справу про порушення права на переписку. Питання стояло так! Вже коли повним ходом шла кум.панія по приховуванню вбивства мого... боюся тут визначитись у терміні... бо точно не знаю чи саме те питання задав він високій особі...одним словом журналіста... я в період 2001 – 2002 рок взвернувся до Кучми з пропозиціями по покращенню економічної ситуації в Україні!

І звернувся по трьом причинам.

Перша – я дійсно маю напрацювання, які значно покращать ситуацію в країні.

2. В мене вкрали руками родин Бражуків, Кревків, Верет, Олійників, Лазаренків соціальну допомогу як помсту за те, що я викривав цих відомих держслужбовців району на крадіжках побутового газу

3. Я знав Кучму ще тоді, коли він був ще маленьким кучменьком...і не Ліонідом Даниловичем, а Ліонідом Макаровичем (так я його називав)

Мені хтілося комплексно вирішити питання як особисті так і державні! в мене завжди такий підхід. якось Володимир Литвин мені дорікнув, що особисте та державне не зовсім поєднуються... але Вова моє життя тому підтвердження (і твоє теж судячи з твоїх не трудових доходів)

Одним словом лист пішов! А куди? А в нікуди! просто на місцях наші листи зі скаргами пропозиціями та ін. відкриваються та пишуться відписки! Але крім того після деяких зверненнь громадян – люди зникали! чи то інсульт чи інфаркт чи просто замерз чи втопився чи... ну потім нашишу про всі Чи (читайте наступного разу "Як вбивають в Україні людей – сповідь кілера")

Але питання в тому що у всіх цих неподобствах приймають участь колективи з представників СБУ, Прокуратури, Міліції, Пошти, Суду...

І ось мій лист відкрили перечитали – не знайшли ніякою для себе великої загрози. Тому мені життя залишили. Підіслали до мене "голубочка" і той почав мені пояснювати, що пропозиції потребують великих капітальних вкладень, що я мовляв не сповна розуму та ін... Я послухав цього огидного задодума, пригадав, як він здавав за хабарі іспити в учбових закладах та послав його та ін. туди не знаю куди...

Мені прийшла відповідь Рівненської ОДА разом з Костопільською ОДА про те, що в моїх пропозиціях нема ніякого науковго сенсу???!

Нема той нема... я жив собі далі...

Але працівники СБУ!? – є ще порядні люди – направили мого листа Кучмі по своїх каналах!

Кучма читати не вмів на той час...але його трохи підучили (дякую) і він таки прочитав листа та звільнив голову ОДА і трохи навів шмону в районі... але мені знову нічого не перепало...

Не відомо яким чином людина, яка по офіційним каналам працювала зовсім по інших напрямках вирішила перевірити факт проходження листів з провінції до кабінету Кучми. Виявилось, що вони не доходять! Приїхали ще раз ще раз відправили від імені практично людини, яка проживає десь на котопільському селі... з людиною стався прикрий випадок (так я чув...бо офіційно інформацію я збирати не можу в силу обставин)... а потім пішли подіїї що було не до того...

Лише згодом після Революцію в ЗМІ висвітили факти, що в багатьох районах України існують цілі штаби по фальшуванню відповідей на звернення громадян. Спочатку вони були в приміщеннях самих СБУ,а потім після публікації виведені за межі... певно саме ці документи палили в Києві!!

Одним словом зараз вже так не буде! Тепер можна отримати підтвердження того, що таки дійсно твоє звернення потрапило туди куди ти надіслав!

І ГЛОВНЕ ТЕПЕР МОЖНА БУДЕ ВЕСТИ РЕАЛЬНУ СТАТИСТИКУ СМЕРТНОСТІ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ЗВЕРНЕННЬ ГРОМАДЯН!!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua