Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

День пам'яті жертв політичних репресій.

Ігор Бурдяк | 15.05.2011 14:12

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Чи всіх жертв ми будемо вшановувати?

Депутат Верховної Ради з комуністичної фракції львів'янин Олександр Голуб звинуватив своїх соратників з депутатської більшості (партію регіонів) в тому, що вони, не допустивши до місцевих виборів у Львові і області партію "Батьківщина", породили "свободівську проблему". Зрадив, так би мовити "секрет Полішинеля". Звичайно, це його "одкровення" породжене не співчуттям до несправедливо скривдженої партії. Комуністів "жаба" тисне, що не їхнього лідера, а Тягнибока головна партія Україна запроектувала на другий тур президентських виборів.

Але що так, то так. Якби не маніпуляції контрольованими владою судами і виборчими комісіями то партія "Батьківщина" взяла б участь в виборах у Львові і області, "Свобода" не мала б абсолютної більшості. І, ймовірно, керівництво "місцевого парламенту" було б компромісне.

Влада цинічна, опозиція теж. А чи буде мати в результаті цих комбінацій щось корисного власне народ? Поки-що не видно.

Сьогодні Янукович закликає шанувати пам'ять жертв політичних репресій: "Україна схиляє голову перед пам'яттю мільйонів людей, що стали жертвами тоталітарного режиму у 30-40 роки минулого століття".

А де 50-ті, 60-ті і далі? Нагадаю, що геніальний український поет Василь Стус був замордований в карцері тоді, коли СРСР керував уже ініціатор "Перестройки".

Недавно президент сказав, що події 9 травня – "це той випадок, який нас дійсно наштовхнув на роздуми:

"... тлумачити історію можуть лише історики. А ми повинні дослухатися до їхньої думки, "і створити умови для того, щоб вони мали можливість всенародно, через засоби масової інформації провести такі дискусії, щоб ми їх почули".

Взагалі-то кажучи, дискусії уже давно ведуться. Дослухайтеся і почуйте їх, пане Президенте! Не обмежуйтеся лише тим, що говорить директор інституту національної пам'яті комуніст Солдатенко!

Ну і звичайно припиніть будь-ласка репресії проти тих політичних сил, які Вам несимпатичні або непотрібні...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua