Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Прапор Перемоги   УПА   Червона Армія
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 6.05.2011 18:20
Цілком логічним має бути пошанування в одному місці червоно-чорних прапорів, в іншому – червоних. І під одними і під другими сини України боролись за її майбутнє.
За різне майбутнє.
А червоно-чорний, червоний, помаранчевий чи ще якісь інші суть партійні кольори і ці партії саме в такій їхній якості і можуть їх застосовувати.
ЗаХар   | 6.05.2011 18:28
Ігор Бурдяк:
На сході, півдні, в центрі проживає безліч ветеранів ЧА, героїв перемоги над гітлеризмом. Яким прапором їх маємо пошановувати? Державним? Звичайно. Як і ветеранів УПА. Але останнім ми додатково даємо і чорно-червоний. А що ЩЕ першим?
Никита   | 6.05.2011 18:52
ЗаХар:
Але саме така ситуація і не влаштовує справжніх (а не тих "фунтів", чиї підписи стоять під проектом) ініціаторів Закону
Повністю підтримую. Думаю, що для них (для справжніх ініціаторів закону) будь-який з названих прапорів неважливий. Вони використовують червоний прапор як знаряддя для кориди.
Не варто йти в них на поводу.
Не варто уподібнюватись бикам.
Ігор Бурдяк   | 6.05.2011 18:52
ЗаХар:
Але останнім ми додатково даємо і чорно-червоний.
Ми очевидно говоримо про різні речі. Немає закону про червоночорний прапор. І про червоний не повинно бути. Але якщо хтось хоче його поносити, то нехай носить.
Верховна Рада ж прийняла закон, згідно з яким червоний прапор зобов'язані вивішувати 9 травня разом з державним. Крім того він повинен постійно висіти біля пам'ятників невідомому солдату і матросу, а також використовуватися в інші пам'ятні дні, пов'язані з війною. А таких днів – 365 в році. За чотири роки війни кожен день брали як не місто, то якусь сопку.
ЗаХар   | 6.05.2011 18:55
Ігор Бурдяк:
Ви мабуть, не помітили -про те що прапори -не справа для ВР я писав...
Ігор Бурдяк   | 6.05.2011 18:57
ЗаХар:
Гаразд.
Valeriy   | 7.05.2011 02:39
"Перше – я абсолютно згоден, що та війна стала змаганням двох потуг, жодна з яких не була проукраїнські налаштована."
Я так понимаю, что ни Черчиль ни Рузвельт Вам не указ и Вы их презираете, за их не проукраинскую политику. И Вам значительно ближе по духу даже пан Гитлер, абы Украине было хорошо. И все-таки, позвольте Вам напомнить, что основным содержанием Второй Мировой было не война коммунистов с фашистами, а война всего демократического мира против фашизма. И, даже комуняки, в этой войне, приняли сторону демократического мира. Так что, пожалуйста, не осложняйте положение Украины с соблюдением правил Киотского протокола. Не загрязняйте окружающую среду мусором из своей головы.
Valeriy   | 7.05.2011 02:54
ВР приняла закон вывешивать флаг СССР во время гсударственных праздников Украины??!
Они что, совсем мозгами поехали??. Это ведь даже юридический нонсен – принять закон обязывающий вывешивать флаг несуществующего государства. Бред какой-то.
http://content.foto.mail.ru/mail/oleksa-d/703/i-785.jpg
ЗаХар   | 7.05.2011 11:15
Valeriy:
И Вам значительно ближе по духу даже пан Гитлер,
Посилання на мій текст, плз!
сновным содержанием Второй Мировой было не война коммунистов с фашистами, а война всего демократического мира против фашизма.
І що? Ви пропонуєте вивішувати прапори ВСІХ країн -переможниць? Не заперечую
Не загрязняйте окружающую среду мусором из своей головы.
Там не лише сміття немає, там взагалі нічого немає.:) Тому що мені абсолютно не зрозуміло -що Вам не подобається? Заклик до націоналістів не воювати з прапорами на сході і півдні?
Олекса Косар   | 7.05.2011 15:09
На державних установах має бути лише державний прапор, і ніякий інший.
На різноманітних заходах, присвячених історичним подіям, можуть бути символи, що стосуються до тих подій.