Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
6
Рейтинг
6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
0

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 27.04.2011 07:26
Прошу вибачення за помилку.
Речення "Розпочала вирішення цієї важливої для імперії проблеми Катерина ІІ, а остаточно завершив її Микола ІІ" слід читати так:
"Розпочала вирішення цієї важливої для імперії проблеми Катерина ІІ, а остаточно завершив її Олександр ІІ".
Східний Погляд   | 27.04.2011 08:53
Чи скористається Янукович можливістю якщо не добити, то принаймні суттєво послабити залишки комуністичної гідри на українській землі?
Як сказав чукча: "Сомневаюсь я, однако!"
  | 27.04.2011 11:43
Ігор Бурдяк:"Чи скористається Янукович можливістю якщо не добити, то принаймні суттєво послабити залишки комуністичної гідри на українській землі?"
Як Ви собі це уявляєте?Я не можу ніяк второпати, то Ви за демократію, чи за батечка-царя? Коли за демократію, то працюйте таким чином аби виборці не голосували за комуну, йдіть на співпрацю з силами, з якими ви могли би виперти цю комуну з коаліції, з ВР взагалі, треба було йти формувати уряд...А Ви і К все би тільки загрібали жар чужими руками! Ну нє? Замість сипати смішними гаслами тіпа:-) "геть" і тд, краще би хоч трошки ворохнули звилинами!
  | 27.04.2011 11:44
Стаття добра, але як завжди – ні про що.
Ігор Бурдяк   | 27.04.2011 13:29
Кр-к:
Постараюсь розшифрувати. Це займе трохи часу. Підготую додаткову статтю.
Вас-иль   | 27.04.2011 14:19
Кр-к:
взагалі, треба було йти формувати уряд...А Ви і К все би тільки загрібали жар чужими руками!
Ну і чим пан Бурдяк пояснить своє небажання посісти пост Прем"єр-Міністра?
Никита   | 27.04.2011 14:57
Чи скористається Янукович можливістю якщо не добити, то принаймні суттєво послабити залишки комуністичної гідри на українській землі?
Поки що робить з точністю до навпаки: з допомогою слухняної ВР відтворює совок, який є прекрасним живильним середовищем для комуністичної гідри.
Никита   | 27.04.2011 14:58
Кр-к:
Стаття добра, але як завжди - ні про що.
Ні про що таке, що Вам до вподоби?
Ігор Бурдяк   | 27.04.2011 17:19
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Стаття добра, але як завжди – ні про що.
Постараюсь розшифрувати. Це займе трохи часу. Підготую додаткову статтю.
http://narodna.pravda.com.ua/nation/4db80bdeeb93b/