Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Політичні репресії у Запоріжжі розпочато.

Олекса Винний | 26.01.2011 15:01

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Запорізького націоналіста чекає суд за підпал офіса регіоналів у 2009 р., якого він не вчиняв.

Політичні репресії у Запоріжжі розпочато.
22-річний мешканець Запоріжжя Артем Циганок зараз поміщений у СІЗО. Йому інкримінується підпал офісу Партії регіонів у 2009 році.

Про це повідомила в своєму блозі журналіст і правий активіст Олена Білозерська. За її словами, кілька днів тому вона отримала листа від одного затриманого, який просив не оголошувати його імені, оскільки боїться переслідувань.

"Артем Циганок (22 роки) – активний діяч націоналістичного руху на Запоріжжі, член ВО "Свобода" зараз знаходиться у СІЗО і очікує суду. Йому інкримінують підпал офісу ПР у 2009 (!) році. Він не має до цього ніякого відношення...".

"Артем живе вдвох з мамою, яка тимчасово не працює, на арендованій квартирі. В міліцію та СБУ раніше ніколи не потрапляв. Його заслугою є проведення деяких патріотичних акцій у Запоріжжі та залучення нової молоді до націоналістичного руху шляхом активної пропаганди його ідей", – наголошується в листі, опублікованому на блозі Олени Білозерської.

Мати і всі, хто знав Артема, впевнені, що він не міг скоїти підпалу, адже був "кімнатним хлопчиком", більш працював на інформаційному забезпеченні патріотичного руху.

Адвоката до хлопця не пускають вже більш, ніж тиждень.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua