Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Дорогі Подруги і Друзі! Дорогі українці!

jurko | 29.12.2010 10:49

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

На порозі Різдва від імені Проводу ОУН вітаємо все членство ОУН, ветеранів УПА, ієрархів традиційних Українських Церков. Вітаємо увесь звитяжний український народ.

Дорогі Подруги і Друзі! Дорогі українці!
Щороку Різдво Христове наповняє наші серця почуттями радості й надії, допомагає нам стати над буднями й піднятися у сферу Духу. Добра новина про народження Спасителя, серед матеріальних нестатків та суспільного холоду, стала в історії людства ключовою подією, яка докорінно змінила природу людини. Вона стала джерелом нової віри в перемогу добра над злом, глибокої мотивації невтомно змагатися за поступ у нашому суспільстві, у державі, в нашому житті.

Нехай ці думки супроводять нас у нашій щоденній праці і у час Різдва Христового та Нового 2011-го року. Не забуваймо, що кожен із нас повинен перевірити себе і свої дії на історичному досвіді різдвяного новонародження во Христі.

Наступний рік буде 20-тим від проголошення державної незалежності у серпні 1991 року. У наступному році відзначатимемо 70-ту річницю славетного Акту відновлення державної самостійності Україні 30 червня 1941 року у Львові. Відзначатимемо всією громадою 120-ті роковини з дня народження засновника та лідера Організації Українських Націоналістів полковника Євгена Коновальця та 25-річчя смерті сл. пам. Ярослава Стецька – Голови Проводу ОУН, Президента АБН та Голови Українського Державного Правління з 1941 року. Ці відзначення матимуть за ціль підкреслити той великий вклад, що його зробила ОУН у визвольну боротьбу та у державне будівництво України.

На порозі Різдва від імені Проводу ОУН вітаємо все членство ОУН, ветеранів УПА, ієрархів традиційних Українських Церков. Вітаємо увесь звитяжний український народ.

З нагоди Різдва Христового і Нового року зичимо усім вам міцного здоров'я, невичерпної сили, витривалості, мудрості та здійснення усіх ваших сокровенних мрій.

У ніч, коли Предвічний Бог народився, нехай до вашої хати загостять небесна благодать, злагода і достаток.

Христос народився – славімо Його!

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua