Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Звернення до ієрархів українських церков з приводу святкування Різдва 25 грудня

Руслан Коцаба | 25.12.2010 06:14

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
9

Голосов "против"
3

Рекомендуємо ознайомитися із нашим відкритим зверненням українським християнам, для початку суспільноїт дискусії стосовно спільного із християнами світу святкування Різдва Христового. Суспільство, на нашу думку, до цього вже дозріло – справа за владою та церквами! Досить говорити про екуменізацію та Помісну церкву – треба переходити до конкретики!

Звернення до ієрархів українських церков з приводу святкування Різдва 25 грудня
Департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви

а/с В-125 Київ, 01001, Україна тел. (044) 279-19-20

Українська Автокефальна Православна Церква

м. Київ, вул. Трьохсвятительска, 8а

Інформаційне управління УПЦ Київського патріархату

01004, Київ, вул. Пушкінська, 36

Інформаційне управління УПЦ Московського патріархату

м.Київ, вул. Гетьмана Мазепи, 16

Вельмишановні Ієрархи українських церков!

Ми, що нижче підписалися, уклінно просимо вас, духовних авторитетів Української Нації, в перспективу майбутнього єднання у задекларовану вами Єдину Помісну Українську Церкву, задля втілення усіх ваших обіцянок про екуменізацію та потребу українського народу жити за моральними принципами християн Європи та світу відслужити завтра, 25 грудня, святкове Різдв'яне Богослужіння. Це, на нашу думку, об'єднає християн планети перед глобальною небезпекою з боку агресивних нехристиянських течій чи навіть релігій.

Зважаючи на сучасну суєту, що твориться у житті Нації, розмивання моральних критеріїв Святого Письма та негативний вплив від невиконання Божих Заповідей на повсякденне життя, а також на те, що так звана "політична еліта нації" у традиціях "єнакіївської шпани" дійшла до нижньої точки духовного падіння, коли у прямому ефірі, під прицілом відеокамер пробує проламувати важкими кріслами голови один другому – просимо зглянутися на те, що більшість проєвропейськи налаштованих християн Держави давно готові перейти на святкування та відзначення релігійних свят за новим літочисленням.Додатковим аргументом для початку переходу за світовим календарем є і те, що фактично за цим місячним "всенародним запоєм" втрачається сама Сутність Святого Вечора і народження Христа, Сина Божого. Коли вже весь християнський світ, за винятком частини парафіян Російської православної церкви, відсвяткувавши, повертається до праці, у нас ще очікують такого парадоксу, як приходу Старого-Нового Року.

Ми вважаємо, що не варто підтримувати таким чином виробників алкогольної та слабоалкогольної промисловості, особливо зважаючи на лідерство України у підлітковому алкоголізмі, чи за кількістю смертей від отруєння алкоголем. Очікуємо, що дозвіл для святкування Різдва 25 грудня допоможе зняти конфлікт поколінь в українському суспільстві.

З повагою та надією на взаєморозуміння:

Коцаба Руслан, головний редактор інтернет-телебачення "Народне ОКО", перший заступник голови Івано-Франківської обласного товариства "Меморіал ім. Василя Стуса"

Гавриляк Микола, голова обласного осередку ГО "Український Вектор"

Івасишин Уляна, голова Івано-Франківської міської філії Українська Студентська Спілка

Шпирка Богдана, голова міського осередку ГР "Молодь за зміни"

Рибчук Вікторія, заступник голови обласного осередку ГО "Молодіжний союз НУ"

Тетяна Сікірська, голова Прикарпатської Студентської Спілки

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua