Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

jurko | 4.04.2010 01:42

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
8

Голосов "против"
4

Вітання Голови ОУН (б) Стефана Романіва зі світлим празником Воскресіння Христового.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Вельмишановні Друзі!

Наближається Величне свято Воскресіння Христового, яке спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам та всій українській нації.

Великодні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків.

Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто поклав своє життя на алтар служіння нації, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

Тож направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави. Нехай Божа милість та благословення оросять Bаше життя.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров'я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Голова ОУН (б) - Стефан Романів

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua