Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Навіщо Сходу Бандера

ЗаХар | 1.01.2010 14:41

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
21

Голосов "против"
10

Бандера -герой нації, а не регіону

Навіщо Сходу Бандера
"Навіщо це потрібно? Невже ви не розумієте, що Сходу, Півдню, Центру потрібне інше? Окрім галичан ніхто не визнає Бандеру за героя нації. Шукайте когось іншого, хто не викликає такої ненависті в кремлеорієнтованих земляків. Прапор нації має бути прийнятним для всієї України, не залежно від тих міфів, котрі вкорінені в тому чи іншому регіоні". Гадаю, багато кому з нас доводилось чути щось подібне. Перш, ніж відповісти – невеличкий факт.

На японському острові Косима проживала колонія диких мавп, яких вчені годували солодкою картоплею (бататом), скидаючи його зверху на пісок. Мавпи з задоволенням ласували бататом, але їм дуже не подобався пісок на ньому. Одного разу мавпа Імо з'ясувала, що досить картоплю помити і проблема буде вирішеною. Винахідниця навчила цьому матір, потім других мавп, ті – інших. А коли кількість "просунених" мавп досягла, умовно кажучі, ста, всі мавпи, які жили на навколішніх островах, раптом, без будь-якого видимого зовнішнього поштовху, почали теж мити картоплю.

Чи ж не те в людей? Після досягнення в спільноті критичної маси адекватно міркуючих осіб починають розуміти всі. Так, на сьогодні в цих регінах поважаючих Провідника меншість. Але кількість розуміючих впевнено зростає. І не за горами той час, коли ім'я Степана Андрійовича стане шановним по всій Україні. Я переконаний.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua