Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

НОВОРІЧНЕ ТА РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

jurko | 31.12.2009 22:43

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
13

Голосов "против"
6

Новорічне та різдвяне вітання Голови Проводу ОУН

НОВОРІЧНЕ ТА РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ
Христос народився! Славімо Його!

Вельмишановні друзі, проводжаючи Старий 2009 рік та зустрічаючи Новий 2010, ми, сповнені надій і сподівань, вдивляємося у своє майбутнє. 2009 рік був для нас ювілейним роком в якому ми відзначали 100-річчя від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери та 80-річницю з часу створення Організації Українських Націоналістів. У 2009 році ми провели ХІІ Великий Збір ОУН та обрали нове керівництво.

Вступаємо у Новий – 2010-ий рік, який стане для нас роком випробування вибором, роком великої відповідальності перед майбутніми поколіннями, у цьому році ми обиратимемо Президента України. Своїм вибором ми повинні утвердити здобуту незалежність, одвічне прагнення своїх дідів-прадідів жити в незалежній країні, вільній від тоталітарного тиску, лицемірства, брехні, беззаконня, корупції та розгулу бандитизму.

Різдво Христове – свято великої надії, з яким нерозривно пов'язаний заповіт про спасіння людського роду. Однак, рятунок для кожного з нас не приходить само собою, він вимагає від кожного зокрема та суспільства в цілому особистих зусиль.

Тож нехай свято народження Христа принесе в вашу оселю світло віри та надії, стане джерелом невмирущої духовної сили української нації. Зичимо Вам безліч гараздів та здоров'я. Висловлюємо впевненість, що разом подолаємо всі перешкоди й докладемо усіх зусиль для розбудови багатої, міцної та квітучої Української Самостійної Соборної Держави.

Веселих свят!

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua