Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чи любити мені цю державу?

Вітер з Гаю | 11.12.2009 15:54

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
10

Голосов "против"
10

Я перебуваю за кордоном і мені необхідно поставити апостель на свідоцтві про народження. Фактично мені від нашої держави необхідний документ, який підтверджує, що я народився тоді-то в таких-то батьків. Все!

Як це має бути в ідеалі. Я їду в українське консульство, показую свій паспорт і мені дають свідоцтво з апостелем. Я навіть готовий за це заплатити декілька сотень доларів. Все!

Як це відбувається в реальному житті? За кордоном цей документ не видають. Це можна зробити лише в Україні. Зі своєю візою я можу вилетіти з США, але не можу влетіти назад. Цей документ необхідно отримати в межах декількох тижднів. Я змушений просити своїх батьків, щоб вони мені це зробили. Але не все так просто. Апостель не ставиться на свідоцтво старого зразка. Батькам необхідно їхати в РАГЗ, отримувати свідоцтво нового зразка. Потім необхідно їхати в обласне місто і завіряти там це свідоцтво, потім треба їхати в міністерство юстиції і в Київ і вже там ставити апостель. Київ знаходиться за сотні кілометрів від мого дому! Чому це все не можна зробити в одному місці? Чому я маю бігати від однієї інстанції до іншою? Причому три інстанції знаходяться в трьох різних містах розташованих за десятки та сотні колометрів одна від одної!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua