Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   Анатолій Стріляний   українці   українська доля   українство   інтелігенція   закони Всесвіту і механізми життя   "хитрий хохол"   український націоналіст
5
Рейтинг
5


Голосов "за"
8

Голосов "против"
3

Анатолій Стріляний: "Я знав, що повернуся в Україну і помирати буду тут..." (розмова з А.Стріляним на сайті ЛІТАКЦЕНТ)

Никита | 18.11.2009 17:19
"...Дуже дратує набридливе, а то й патологічне невдоволення життям узагалі й особливо невдоволення українською дійсністю. Нині це типовий настрій більшості свідомих українців, та й загалом інтелектуалів у світі. Щодо України, то її "плакальники" часто не можуть вибачити їй, Україні, українську долю
Комментарии
Львів'янка   | 18.11.2009 17:30
Никито, велике Вам дякую.
Щоб слухати А.Стріляного я (в 1980-х роках) чекала ночі тоді "лапала" "хвилю" і тихесенько слухала його передачі, або із ним передачі.
Дякую!
Львів'янка   | 18.11.2009 17:36
Л. Т.: Дуже важливо, що ви нагадали фактично про смирення. І – про гординю, пиху. Ми хочемо, аби було так, як ми вважаємо.
А. С.: Це ж треба: люди наділяють божественною силою якого-небудь голову районної адміністрації!
Л. Т.: Є певна необхідність у романтичній візії. Є й потреба зворотного зв'язку між владою, сильними світу цього, і, так би мовити, народом.
А. С.: Гегель сказав: "Усе дійсне – розумне". Це чудова заспокійлива думка. Отож, розумне і те, про що ви кажете! Тобто розумною є й ця необхідна вимогливість, це невдоволення, це нетерпіння. Загалом же, це розмови для десятикласників. Насправді немає такої влади і не буде, яка б не рахувалася з нашим ставленням до життя...
Львів'янка   | 18.11.2009 17:38
В. П.: Отже, роль нетерплячих – таки необхідна й бажана?

А. С.: Так. Але трактористу невіруючому багато чого можна вибачити. А інтелігенція має усвідомлювати все те, про що ми говорили вище. Має розуміти механізми життя.
Хто б міг додуматись, що в нас професія тракторист буде знищуваною...
Прийдеться порівнювати тракториста із не мислячою "базарною бабою"?
Никита   | 18.11.2009 17:48
Львів'янка:
"Усе дійсне – розумне" і "На все Господня воля" – ці висловлювання якнайкраще відповідають закликам "не нервуйте" і "не падайте духом":)
А взагалі – Стріляний супер. Можна читати й перечитувати...
ЗаХар   | 18.11.2009 17:49
Дякую, Никита
Цікаве інтерв*ю.
Victoria   | 18.11.2009 17:55
Klass!