Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Захистимо українця!

Артем Циганок | 25.09.2009 00:40

12
Рейтинг
12


Голосов "за"
14

Голосов "против"
2

Токмацька районна організація ВО "СВОБОДА" з сумом констатує, що вчора, нарешті закінчив свою політичну кар'єру виступом по телебаченню головний конкурент Олега Тягнибока, – лідер партії регіонов.

Видно згадалися йому молоді роки і членство у відомій своєю антиукраїнською істерією і діяльністю партії і, так закортіло йому покарати українців не лише в Україні, але й за її межами, залишивши старенького українця Дем'янюка у Німеччині навіть без захисту, без адвоката.

Нагадаємо, що юнаком пан Дем'янюк був забраний до Німеччини, де фашисти катували юнака у констаборі. Щось у них там "нє сраслось" і чудом живого Дем'янюка визволяють американці. Там він понюхав, покуштував, покурив радянські газети, якими щедро американці закидали визволених, зрозумів з них, що у Сталіна полонених немає, є лише зрадники, і вирішив залишитися на "вільному" Заході.

В нашому місті живе один "остарбайтер", якого теж звільнили американці. Він обрав повернення додому, бо батько був старенький і хворий. Але, як американці, загрузили їх, патріотів, у телячий вагон, так і вигрузили їх з нього на Сході Далекім. За дорогу, двері одчиняли всього кілька раз, аби викинути тіла, що дуже смерділи. В такі "святкові" дні без вини винним дозволяли пити воду і кидали їм солену рибу. На "волі", тобто, на лісоповалі, вони теж "святкували" поїдаючи все, росло чи рухалося і чише чудом дякуючи природному здоров'ю, вижив друг Михайло.

Невідомо, чим пан Дем'янюк завинив перед дітьми Ізраїля, але вони вирішили показати йому, хто в світі хазяїн. Висунули проти нього надумані звинувачення і почали судити. Як пам'ять не зраджує, біля 11 років, його, як вовка тримали у клітці і лякали "страшним" українцем дітей. Тим часом змінилися кілька судів і адвокатів, бо одні не могли його засудити, другі занадто вдало захищали "звіра" і тому вмирали, то від "несчасливих" випадків, інші від "невідомих" хзвороб.

Тим часом народилася держава Україна, свідомі громадяни якої почали вимагати звільнення незаконно катованого земляка. Під цим тиском, Феміда Ізраїлю випустила Дем'янюка. Але українці перестали обирати українців, і антиукраїнські сили знахабніли.

Хоч пан Дем'янюк і живе у "вільній" Америці, але німці шредерські та меркельські теж вирішили погратися антиукраїнськими картами. Сфабриковано нову-стару карту. Америці, українці і ззаді не треба. І, ось, при існуванні на Карті Світу незалежної України, старого забирають до Німеччини. І з-араз, старого Дем'янюка, як і молоді роки катують німці. Те, що не доробили прихильники Гітлера, доробляють прихильники Меркель.

Час вже вчитися українцям у запорожців. Не видавати своїх, і обирати своїх. Криза закінчиться, як стануть українці самою дружньою нацією на землі. Вчитися треба і у німців, що вже амніністіровали своїх військових злочинців, у дітей Ізраїля, що допомагають своїм, де б вони не були. "В чужих навчайтеся і своїх не цурайтеся".

І, негайно, всім українцям, треба прокинутися нарешті од Світового зомбування, вмитися, і змивши "бойові" червоні, памаранчеві, білі чи блакитні фарби стати як один на захист Дем'янюка. Гарні будь-які дії. Почати треба зі збору підписів. Старий Дем'янюк, – але наш і має право хоча би померти своєю смертю, і в Україні, яка, хоч в останні дні має заступитися за нього. Бо ми українці, і ні Америці, ні Російській федерації, ні Ізраїлю, ні Німеччині ми не треба. Заступитися за Себе маємо Самі.

А пан-Ян..., аби дотримуватися вже українських традицій, мав би, по своєму вчорашньому невдалому виступі проти титульної нації, покінчити зі своєю кар'єрою, перед телекамерами розбивши яйце свіже на своїй голові. Хоч жарт був би дотепний. Треба ж ідти красиво.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua