Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
13
Рейтинг
13


Голосов "за"
14

Голосов "против"
1

Леонід Залізняк. ПРО УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ ТА НАЦІОНАЛЬНУ ІДЕЮ

Никита | 20.09.2009 12:54
УКРАЇНА МІЖ ЄВРОПОЮ ТА АЗІЄЮ. ПРОБЛЕМА ДАВНЬОРУСЬКОЇ НАРОДНОСТІ. КИЇВСЬКА РУСЬ – ПРАУКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА. УКРАЇНА ТА РОСІЯ: РІЗНІ ІСТОРИЧНІ ДОЛІ. Перспективи України.
Леонід Залізняк – доктор історичних наук, професор, завідувач відділом кам'яної доби Інституту археології НАНУ.
Комментарии
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 13:13
Леонід Львович – гарний полеміст, але не фахівець у галузі слов'янознавства...:) А його концепція про різні долі Росії і України, вірніше, про витоки цих держав, мають гостро виражений душок заполітизованості... Не уважно читав він В. Ричку чи, скажімо, О. Моцю...:)
Никита   | 20.09.2009 13:36
Улас Золотоноша:
Ви могли б прокоментувати як фахівець: в чому основні відмінності в концепціях Залізняка і Рички? Сама суть цих відмінностей – в чому вона полягає?
Дякую наперед.
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 13:53
Никита:
Улас Золотоноша:
Ви могли б прокоментувати як фахівець: в чому основні відмінності в концепціях Залізняка і Рички? Сама суть цих відмінностей – в чому вона полягає?
Дякую наперед.
На жаль, нема часу. Та Ви ж можете перечитати мою рецензію на Володину книжку. Вона є на сайті... Там усе докладно. Навіть воріженьки мені не змогли нічого закинути...:)
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 14:02
Зокрема вона тут:

http://www.ualogos.kiev.ua/text.html?id=1183&category=21&search=%D2%EA%E0%F7%E5%ED%EA%EE
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 14:26
Дивно, не розкривається... Тож спробуйте: В. Ткаченко, Українознавство
Никита   | 20.09.2009 14:37
Улас Золотоноша:
Ну може, колись, як знайдете час, напишете саме про відмінності концепцій Залізняка і Рички. НМД це насправді цікава тема, особливо для історика. Адже осмислення українцями власної історії ще тільки починається...
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 17:21
Та про це вже стільки написано, що мені як непрофільному фахівцю якось і незручно писати. Я б радив вийти на сайт "САММИТ" і так "купатися" в усяких концепціях...:)
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 17:23
Та й зовсім недавно я писав, правда, побіжно, про книгу О. Моці...
Никита   | 20.09.2009 18:28
Бачите, як воно виходить: самим відповісти
необычайно сложно
,
а відповіді "национально-озабоченньіх" (так вони називають тих, хто усвідомив себе українцем) викликають в них
в лучшем случае смех
, ну а в гіршому – ревнощі, лайки і погрози...
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 19:32
До слова, на САММІТЄ присутні і провідні фахівці з Росії. Однак більшість із них "государєви люді", тобто гнуть лінію путіних-медвєдєвих та іже з ними.:)

Відповісти їм досить легко, та чи захочуть вони нас слухати – ось у чому проблема.
Ти їм кажеш, що, мовляв, до початку 19 ст. вчені люди в Російській імперії писали й навіть здебільшого розмовляли латиною, французькою, німецькою, а не російською літературною, яка лише зароджувалася паралельно з українською літературною, москалики лише, як тварини від надокучливих мух, відмахуються...:)
Улас Золотоноша   | 20.09.2009 19:58
Никита:
Бачите, як воно виходить: самим відповісти необычайно сложно
,
а відповіді "национально-озабоченньіх" (так вони називають тих, хто усвідомив себе українцем) викликають в них в лучшем случае смех
, ну а в гіршому – ревнощі, лайки і погрози...
А хіба варто звертати на невиправних невігласів свою увагу й витрачати на них свою енергію? Он їхній класик Фонвізін навіть не навчив їх уму-разуму...:)
Сезам   | 20.09.2009 21:00
+
amalik   | 20.09.2009 21:05
+++! Дякую, актуально і потрібно для просвіти молоді.