Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
СРСР   Голодомор   Україна   Уолтер Дюранті   The New York Times   Сталін   журналіст   петиція

Читачі газети The New York Times збирають підписи...

Тарас | 7.09.2009 12:18

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
12

Голосов "против"
2

Читачі газети The New York Times збирають підписи за відкликання Пулітцеровської премії, якою в 1932 році був нагороджений кореспондент цього видання Уолтер Дюранті. Його обвинувачують в тому, що, будучи спец. кореспондентом у СРСР, він повідомляв у своїх матеріалах свідомо неправдиву інформацію про ситуацію в Україні, заперечуючи факт Голодомору.

Читачі газети The New York Times збирають підписи...


To: The New York Times

This year, 2008, is the 75th anniversary of the "Holodomor," the genocidal famine in which up to 10 million Ukrainians died in 1932-33. It behooves The New York Times, whose reporter, Walter Duranty, received a Pulitzer Prize in 1932 and thereafter lied deliberately about the Holodomor, to return his prize. With every day that Duranty's Pulitzer remains with The New York Times, the stain of Duranty's lies spreads ever wider.

_____________________________________________________________

Читачі газети The New York Times збирають підписи за відкликання Пулітцеровської премії, якою в 1932 році був нагороджений кореспондент цього видання Уолтер Дюранті. Його обвинувачують в тому, що, будучи спеціальним кореспондентом у СРСР, він повідомляв у своїх матеріалах свідомо неправдиву інформацію про ситуацію в Україні, заперечуючи факт Голодомору.

В 1929 році Дюранті вдалося взяти ексклюзивне інтерв'ю в генсека СРСР Йосипа Сталіна, що прославило його в журналістських колах.

Нагадаємо, після численних протестів, що надійшли в редакцію The New York Times, видання найняло професора російської історії, щоб той оцінив роботи журналіста. Професор Марко фон Хаген з Колумбійського університету дійшов висновку, що статті Дюранті були незбалансованими та містили Сталінську пропаганду.

Підписи під петицією збирають тут:

http://www.petitiononline.com/lozo2008/petition.html

Проголосуйте

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua