Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/nation/4a8880f260751/

ЗАЯВА УКРАЇНЦІВ РОСІЇ

Артем Циганок | 17.08.2009 00:58

Українці, щог мешкають у Росії, вкрай занепокоєні провокативними заявами Д. Мєдвєдєва.

ЗАЯВА УКРАЇНЦІВ РОСІЇ
Ми, члени української громади Російської Федерації (всього 35 чоловік – мешканців м. Москви і центру Росії), вкрай занепокоєні заявою президента нашої країни Д. Медведєва, виголошеною ним 11 серпня. Його послання президенту України В. Ющенку розцінюємо як агресивний хід в бік України. Медведєв сказав, що політика України в роки президентства В. Ющенка стала відходом Києва від принципів дружби і партнерства, а також звинуватив Україну в "безпрецедентній для всього пострадянського простору провокації".

Але, проживаючи в Росії, ми бачимо, як російське керівництво і провладні ЗМІ нагнітають антиукраїнську істерію і чинять різного роду провокації на адресу України, зомбують свідомість росіян в дусі ненависті і зневаги до українського народу. До них в останній час активно підключились депутати Держдуми. У квітні цього року Комітет Держдуми у справах СНД і зв'язків з співвітчизниками підготував проект федерального закону "Про протидію реабілітації в нових незалежних державах на території колишнього СРСР нацизму, нацистських злочинців і їхніх посібників". Як заявив один з російських високопосадовців (М. Демурін), "цим законом Росія повинна дати зрозуміти сусідам на Заході, зокрема в Прибалтиці, і на Півдні – в Україні, Грузії та в інших регіонах, яким чином ми будемо реагувати на подібну політику з їхньої сторони". Цілком очевидно, що це є свідченням того, що російські законодавці готують законодавчу базу для втручання у внутрішні справи суверенних держав, військової агресії проти них. Грузія і Україна в цьому плані стоять на першому місці.

Отже, не з вини В. Ющенка, а з вини керівництва РФ відбулось погіршення взаємовідносин між Україною і Росією. Заява Д. Медведєва може призвести до подальшої ескалації міждержавної напруги і відчуження двох народів з тяжкими наслідками для рядових громадян. Тому ми звертаємось до всіх українців, які проживають на території Росії, заступитись за інтереси нашої спільної історичної Батьківщини України і сказати "НІ!" бездумним словам російського президента!

Від імені учасників української громади Росії – Олег ХАРЧЕНКО

Джерело


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua