Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/nation/4a507b98e0795/

На часі – декомунізація Києва і України

Артем Циганок | 5.07.2009 13:08

У Києві створено Комітет декомунізації, для захисту і підтримки учасників акції 30 червня 2009 року, які зруйнували пам'ятник Лєніну.

З ініціативи ОУН, ВО "Тризуб" імені Степана Бандери, Всеукраїнського об'єднання "Свобода", УНА-УНСО, ГО "Люстрація", Асоціації дослідників голодоморів в Україні, Товариства "Меморіал" імені Василя Стуса, Оргкомітету Міжнародного Суду над злочинами комунізму, ВО "Просвіта", Спілки офіцерів України, МНК, Студентського братства та інших націоналістичних партій та громадських організацій у Києві створено Комітет декомунізації.

Комітет декомунізації створений з потребою захисту і підтримки учасників акції 30 червня 2009 року, які зруйнували пам'ятник Лєніну. Учасники Комітету декомунізації сформулювали свої цілі і вимоги:

- негайно припинити кримінальне та адміністративне переслідування учасників акції 30 червня 2009 року: Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Івана Срібного та Богдана Франта.

- вилучити з Державного реєстру нерухомих пам'яток національного значення та всіх переліків пам'яток культури пам'ятники та пам'ятні знаки, присвячені вождям та діячам окупаційного комуністичного режиму, оприлюднивши відповідні реєстри;

- невідкладно демонтувати пам'ятники та пам'ятні знаки, присвячені особам, причетним до злочинних дій проти українського народу;

- змінити назви населених пунктів, вулиць, площ, установ, організацій тощо, які пов'язані з окупаційним комуністичним режимом;

- притягнути до відповідальності посадових і службових осіб, які зволікали і перешкоджали виконанню указів Президента щодо ліквідації пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячені організаторам голодоморів та політичних репресій;

Звернення зі своїми вимогами Комітет декомунізації направив до Президента України, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради, керівників депутатських фракцій у парламенті, Голові Служби безпеки, Генеральному прокурору, Міністру внутрішніх справ.

Комітет декомунізації також надіслав Прем'єр-міністру Ю.Тимошенко окреме звернення про негайне вилучення пам'ятника Лєніну, що розташований на бульварі Шевченка у Києві, з Державного реєстру нерухомих пам'яток національного значення.

Секретаріат Київської міської організації ОУН[/B]


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua