Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Конотопська битва: нам є що свтякувати!!!


17
Рейтинг
17


Голосов "за"
19

Голосов "против"
2

Чомусь наша влада приділила значну увагу святкуванню 300-річчю і абсолютно ігнорує іншу дату – 350-річчя Конотопської битви.

Конотопська битва: нам є що свтякувати!!!
Чомусь наша влада приділила значну увагу святкуванню 300-річчю і абсолютно ігнорує іншу дату – 350-річчя Конотопської битви.

Конотопська битва відбулась між українським та московським військом 27 червня – 29 червня / 7 липня – 9 липня 1659 року, за часів Гетьмана Івана Виговського, в контексті Українсько-московської війни 1659 року.

Результатом цієї битви стала перемога України над Московією. Це сприяло півднесенню і консолідації Української держави. Після цієї битви Українська держава стала однією із найвпливовіших держав Європи.

Крім того, ця битва свідчить про розвінчування міфів про так звану "єдність слов'янських народів" і про "споконвічне прагнення українсців до єднання з Московією".Але чомусь наша влада приділила більше уваги Полтавській битві, яка стала поразкою для України. Здавалося б, ми повині відзначати цю подію на високому державному рівні і з розмахом. Але ні, наша влада вирішила приділити їй менше увги, щоб не дай Боже не образити "Старшого брата".

Все це свідчить про рабську свідомість нашої нинішної української влади. Тому сподіватись на цю владу просто немає сенсу. Вона ніколи не поверне Україні статус Великої Держави.

Тому я пропоную самим Українським людям відсвяткувати цю подію із розмахом.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua