Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Вихід рабів із Єгипту   Мойсей   Україна   Диктатор   висновки...

Україні потрібен Диктатор на зразок Мойсея!


-9
Рейтинг
-9


Голосов "за"
3

Голосов "против"
12

Роздуми над долею України. Аналогії із історії...

Ізраїлеві сини в єгипетській неволі дуже множився й ця обставина непокоїла фараона. І наказав фараон кожну дитину чоловічої статі кидати в річку. Одна жінка із роду Левія, будучи в законному шлюбі, народила сина. Ховала немовля три місяці, але коли далі ховати стало небезпечно то, довірившись Божому провидінню, поклала сина в обсмолену корзину й залишила в очереті на березі річки. У той час дочка фараона вийшла купатись та й почула плач. Змилосердившись над хлопчиком, наказала служниці найти для нього годувальницю. Та пішла й привела... справжню маму дитини. Коли ж хлопчик підріс то дочка фараона усиновила його й назвала Мойсеєм, що означає "витягнений із води". Мойсей зростав у розкошах, отримував освіту, але не забував Бога та пам'ятав якого народу він син. Одного разу він побачив як єгиптянин б'є ізраїльтянина й убив кривдника. Про цей вчинок довідався фараон отож, щоб уникнути кари, Мойсей втік у мідіянський край й там одружився на дочці жреця. Мойсей пас отари тестя й побачив... палаючий терновий кущ, котрий горів та не згорав. Коли ж підійшов ближче то почув голос Бога, Котрий наказував йому повернутись в Єгипет щоб вивести звідти ізраїльтян "до Краю що тіче молоком та медом". Щоб фараон повірив посланцеві, Бог наділив Мойсеєву палицю здатністю перетворюватись на змію. Мойсей прибув до фараона й продемонстрував це чудо. Фараон покликав мудреців та ворожбитів і їхні палиці теж перетворились на змій та Мойсеєва палиця проковтнула палиці фараонових чародіїв. Та було запеклим серце фараона й він не погоджувався відпускати ізраїльтян. Тоді Господь став насилати на Єгипет різноманітні кари. В решті-решт настраханий фараон погодився відпустити рабів.

В ніч перед виходом Господь розм'якшив серця єгиптян й ізраїльтяни, не будь дурні, позичили у них золоті прикраси, посуд та одяг. Господь вдень йшов поперед ізраїльтян у стовпі хмари, вночі в стопі вогню. Та пошкодував фараон, що відпустив рабів й погнався за ними. Червоне море розступилось перед ізраїльтянами, а коли в нього увійшли переслідувачі то вода зійшлась і накрила їх. У пустині Господь посилав ізраїльтянам манну небесну, м'ясо та воду. Через три місяці Мойсей зійшов на гору Сінай й там 40 днів розмовляв з Богом. Гора дрижала, горіла, диміла, чувся грім та голос сурми. Народ же вдалині від гори тремтів від страху. Наприкінці Господь дав Мойсею кам'яні таблиці з десятьма заповітами. Першим був заповіт "Я, Господь Бог Твій, нехай не буде в тебе інших богів. Окрім Мене". А тим часом волхви (ті самі, котрі сьогодні складають гороскопи) переконали ізраїльський народ, що він народжений в сузір'ї Тільця й, щоб умилостивити богів потрібно виготовити золоте теля й тоді буде їм щастя. Так й зробили – пригодились позичені у єгиптян золоті прикраси та посуд. Стали славити рукотворного ідола, співати та танцювати перед ним. Господь побачив це неподобство й вирішив винищити усіх та Мойсей заступився за народ. Коли ж Мойсей пустився з гори то знищив золотого ідола. Після того став у брамі табору й сказав: "Хто за Господа – до мене." І зібралися до нього всі Левівні сини. Мойсей наказав їм витягти мечі й порубати ідолопоклонників. "І впало з народу того дня близько трьох тисяч чоловік" Та наука не пішла на користь – ізраїльтяни й далі продовжували гнівити Бога. Та бог осміяний не буває: за кожний гріх невідворотно наступала кара. Через сорок років ізраїльтяни підішли до обіцяного Богом краю...

Варто звернути увагу на досить цікаві факти: Мойсей не був самосамовисуванцем – Бог, пожалівши перебуваючий у рабстві народ, обрав його на роль спасителя. Мойсей був дуже освіченим, добрим, лагідним, мудрим та у вирішальні моменти мусив поводити себе як Диктатор! Саме так! Він не став читати мораль боговідступникам, вибирати Політбюро, влаштовувати вибори, скликати парламент, створювати фракції, перекуповувати депутатів ради більшості голосів тощо. Він... без зайвих розмов знищив золотого ідола! Після того став у брамі табору й сказав: "Хто за Господа – до мене." І зібралися до нього всі Левівні сини. Мойсей наказав їм витягти мечі й порубати ідолопоклонників".

Аналогічно й Ісус Христос свого часу поступив: поперевертав столи грошомінам й, взявши нагайку, повиганяв із Храму торговців!

Так само сьогодні й у нас слід зробити! Досить жувати соплі: влаштовувати вибори-перевибори, боротись за більшість у Верховній Зраді, замовляти продажним політикам статті та виступи в ЗМІ, скликати віче, майдани, страйкувати, перепиняти шляхи, писати скарги тощо.

Насправді потрібно... просити Всевишнього, щоб послав нам українського Мойсея чи Христа...

А й справді: найрозумніший чоловік, найкращий чарівник не зможе мирно провести кардинальні реформи ради відродження нації, підвищення добробуту й при тому всьому злодіїв, корупціонерів, мафіозі, різноманітних пристосуванців недоторканими залишити... "Бандити повинні сидіти у тюрмах" (с)

Комментарии









© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua