Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як нам розбудувати позапартійну Організацію Українських Націоналістів (думки і пропозиції)...


9
Рейтинг
9


Голосов "за"
15

Голосов "против"
6

Без існування позапартійної Організації Українських Націоналістів національну ідею нам ніколи не вдасться втілити в життя, а тим паче розбудувати Українську Україну...

Мені особливо припали до душі слова Романа Шухевича – Героя України, які він невипадково зронив нещодавно на львівському Форумі, присвяченому 80-річчю створення ОУН, що нам конче потрібно відмовитися від тлумачення українських націоналістів як якоїсь чіткої партійної структури та українського націоналізму з його особливою ідеологічною оболонкою. Бо націоналізм як суто філософська категорія безумовно має свій ясний і прозорий контекст, і він полягає в наступному:

- націоналізм – поняття світоглядне та надпартійне;

- націоналізм ототожнюється з поняттям "патріотизм";

- людина, яка сповідує український націоналізм, може належати до різних партій і релігій, які щиро й відверто зичать добра всім українцям та Україні, а також максимально сприяють у її подальшій розбудові, може розмовляти мовою, якою їй заманеться, але в будь-якому разі це має бути чесний, високоморальний і щиро відданий своїй Батьківщині громадянин.

Український націоналіст має терпляче й толерантно роз'яснювати роль і значення українського націоналізму в сучасних умовах ― умовах розбудови своєї держави – української. Донести до народу, що український націоналізм як світоглядний принцип знаходиться в постійному розвитку. Це не якась там застигла догма, як дехто з нас уявляє, а рухлива й гнучка теорія, яка постійно розвивається, невпинно шліфується на практиці, виходячи з нашого бачення дійсності. Кінцевою метою розбудови українського громадянського суспільства має бути державна українська нація.

Нам потрібно створити Велику Раду Українських Націоналістів, куди мають увійти не заплямовані совковою бацилою люди, навіть найменшою її тінню. А таких людей у нашому суспільстві, на щастя, багато. Це показав нам Майдан-2004. Там було видно, хто є хто насправді. Це стало видно особливо після Майдану. Це видно й сьогодні, як ніколи.

Це важко зробити, але іншого шляху немає. Нам конче потрібен взірець сучасного українського націоналіста...

Велика Рада має стати справжнім чистилищем нашого хворого суспільства, причиною задавненої хвороби якого є метастази, що дісталися нам у спадок від імперських совецьких часів.

З Великої Ради Українських Націоналістів ми маємо брати приклад, яким має бути справжній український націоналіст.

ШАНУЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ, БО МИ ТОГО ВАРТІ!...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua