Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Історія національно-визвольного руху   Степан Бандера
9
Рейтинг
9


Голосов "за"
11

Голосов "против"
2

Бандера: постскриптум "москальского" историка

Володимир | 29.01.2009 19:44
Сегодня негативная реакция на Восточной Украине и в Крыму на увековечивание памяти бойцов УПА, Бандеры и Шухевича – это реакция далеко не только людей, воспитанных советским агитпропом.
Комментарии
Улас Золотоноша   | 29.01.2009 20:02
Ставлю мінус, бо те, що мій російський колега Алєксандров виклав, носить чисто суб'єктивний відтінок. Автор не відійшов далеко від стереотипів. Порівнювати Денікіна, Врангеля, Власова зі Степаном Бандерою не тілько не коректно, а й аморально...
Володимир   | 29.01.2009 20:11
Улас Золотоноша:
Так треба ж читати уважно заголовок.
Улас Золотоноша   | 29.01.2009 20:26
Пане Володимире, з анотації, а тим паче із заголовка не видно Вашої чіткої позиції – чи Ви схвалюєте твердження російського історика, чи, навпаки, заперечуєте. Та й слово "москальського", взяте в лапки лише підсилює Вашу симпатію до цього автора. Принаймні сарказму від Вас я не вловив, тож перепрошую...
Володимир   | 29.01.2009 21:00
Улас Золотоноша:
Я надав цей матеріал, який показує не дуже традиційний погляд на наші сторінки історії з огляду професіонала-росіянина. І вважаю, що він є відмінним від поглядів більшості совкової російської публіки, яка не сприймає наш національно-визвольний рух взагалі. І в цьому він є цікавим. А його оцінка Степана Бандери, як провідного борця за незалежність України – це його особиста оцінка і з нею можна не погоджуватися. Саме для обговорення я і надав цей матеріал.
jurko   | 29.01.2009 21:41
Читайте видане у Харкові "Степан Бандера. Мифы, легенды, действительность."
  | 29.01.2009 23:05
Улас Золотоноша:

Встав собі цей мінус в... сєдаліще для свідаміцкого мозга.
Улас Золотоноша   | 29.01.2009 23:23
Володимир | 29.01.2009 21:00

Прохання надалі триматись відсторонено (в крайньому разі нейтрально) від подібних матеріалів, бо не зовсім зрозуміла Ваша особиста точка зору в таких випадках.
Улас Золотоноша   | 29.01.2009 23:29
Володимир:
Улас Золотоноша:
Я надав цей матеріал, який показує не дуже традиційний погляд на наші сторінки історії з огляду професіонала-росіянина. І вважаю, що він є відмінним від поглядів більшості совкової російської публіки, .
Але ж від його "не дуже традиційного погляду" нічого не змінилося. Наш національний герой все одно принизливо виглядає. Погодьтеся, намагання зробити його містечковим героєм – це вельми і вельми принизливо. А от Денікін, Врангель, Власов у нього справжні російські національні герої...
Володимир   | 30.01.2009 06:31
Улас Золотоноша:
Все рівно, це вже показово, що російська історіографія визнає Степана Бандеру, як національного героя.