Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Руки капітулянта Єрмака тягнуться до столиці


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Лобіст капітуляції Єрмак буде "кошмарити" столичні МАФи?

Руки капітулянта Єрмака тягнуться до столиці
КП "Київблагоустрій" отримав нового голову. Ним став такий собі Олексій Кулеба. Він – не родич нинішнього віце-премєра з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, але дружні зв'язки з новою владою таки має. Його називають другом нинішнього помічника президента Андрія Єрмака, що підтверджують навіть у "Слузі народу". Про це, зокрема, пише одіозний топ-пропагандист медіа імперії Коломойського, нардеп Олександр Дубінський. Дубінський зокрема, зазначає, що саме завдяки домовленості з Єрмаком і Богданом (главою ОП) Кличко досі керує столицею.

https://ukr.lb.ua/news/2019/11/06/441561_formula_stolitsi_klichko_iermak.html

Як би там не було, але очевидним є те, що Кулеба не зміг би очолити "хлібне" КП столиці без протекції свого впливово друга. А про друга цього – взагалі окрема розмова. Почнемо з того, що інтерес Єрмака в просуванні своєї людини на Київблагоустрій можна пояснити тим, що в часи регіоналів саме Єрмак був "смотрящім" за столичними МАФами і брав з них відкати. Схоже, Єрмак вирішив знову запустити руку в справу, з якої його колись витіснили.

http://kievvlast.com.ua/news/ermak-holodov-i-komarnitskij-stali-novymi-smotryashhimi-po-kievue-kspert

Звичайно, зараз такі твердження щодо Єрмака є радше гіпотезами. Але точно доконаним фактом є наступна річ. Саме Єрмак є головним переговорником від Офісу Президента з державою-агресором.

https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30197800.html

Серед партнерів Єрмака по кінобізнесу є впливовий російський діяч Рахамім Емануїлов.

Як зазначає сам Єрмак, росіянин є другом його батька. А батько Єрмака, на одну хвилину, генерал-лейтенант КДБ, структури, яка "зростила і вигодувала" самого Путіна. З останнім, до речі, в Емануїлова також є зв'язок.

Саме Єрмак був лобістом підписання так званої "формули Штайнмаєра", що викликала велике суспільне збурення. За даними ЗМІ, Єрмак домовився з російським віце-прем'єром Козаком про впровадження формули Штайнмаєра в обмін на вихід компаній Ігоря Коломойського на російський ринок. Якщо це правда, то такі дії Єрмака є державним злочином, який підпадає під кваліфікацію 111 статті кримінального кодексу України "Державна зрада".

Тож якщо помічник Зеленського таки здійснив акт державної зради, то що йому якісь дрібні київські підприємці. Через свого ставленика Кулебу він просто "видоїть" у власників столичних МАФів все що можна і що неможна.

П.С. Крім Єрмака за київськими МАФами, за даними ЗМІ, буде "наглядати" ще один "слуга" – Андрій Холодов, дітей якого хрестила дружина кума Путіна Віктора Медведчука Оксана Марченко.

Андрій Холодов – кум Медведчука

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-sluga-narodu-kholodov/30037468.html

От такий от "капітулянтський пасьянс" намалювався у нашій з вами столиці.

Георгій Удайський, vyboranema.in.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua