Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Цей фестиваль треба розігнати


-11
Рейтинг
-11


Голосов "за"
1

Голосов "против"
12

Вперше мені довелося потрапити на святкування Нового року під львівську ялинку, біля оперного. Мене охопив безмежний жах, коли я побачив купи сміття під ногами та десятки п'янючих неадекватних людей. Це страшний сон Дарвіна та думаю й Андрія Івановича Садового.

До самої площі біля Львівської опери ми підійшли, десь о 1-й ночі. І мене охопив жах.

Я побачив гори розтоптаних пластикових стаканчиків, порожніх пляшок "Шампанського", що зручно розташувались під ногами перехожих.

Буквально за годину "святкувань" львів'яни та гості міста встигли перетворити гарне, різдвяне Ярмаркове містечко у Грибовицьке сміттєзвалище.

Це просто ховайся! Це були вже не люди, а ординське збіговисько пияків та свиней. Таку атмосферу важко передати. Порівнюючи з Євро-2012, чи інших масових заходах, що постійно відбуваються у Львові (про це нижче) такого бардаку, я не зміг пригадати, хоча живу у Львові вже майже 5 років.

Кількість пляшок просто вражає, щоб пересікти площу вздовж, ти маєш пильно дивитись у темряву і намацувати ногами плитку, обминаючи скляні буї.

Серед натовпу велика кількість неадекватних п'янючих, агресивних людей, які буцають пляшки, вигиркують атомні матюки, температура агресії просто зашкалює. І ці геть обдристані у власній блювоті, з пляшкою горілки в руках мають наглість, ще співати гімн?

Щодо міліції. Вони ходили купками по три людини, і в мене склалось враження, що їх мета, лише спостерігати, аби не було "трупів", а решта – все дозволено: поводитись, як тварина, смітити, буцати пляшки, чіплятись до людей, обсцикати ярмаркове містечко.

Я не можу знайти відповідь, навіщо дозволяти розводити такий гадюшник у самому центрі міста? У Садового є усі можливості, аби зробити дійсно організоване свято, з охороною, волонтерами, міліцією. Навіщо дозволяти цим покидькам паскудити місто, розводити дикі джунглі і сюр? Про яке європейське місто, можна говорити, взагалі...

І найбільш болюче ця картина виглядає, саме на тлі подій євромайдану, коли бородаті дядьки говорять про певний поступ і розвиток громадського суспільства. Значить вдень я борюсь за свої права, відморожую п'яти, а ввечері перетворюсь в свиню і з вереском бігаю по "стометрівці"?

Людей важко в цьому звинувачувати, хоча й дуже хочеться, але перший камінь, звісно, в город Ратуші, яка не забезпечила належного рівня організації заходу.

Але заради об'єктивності хочу додати, що на площі Ринок ситуація була набагато краща, там люди ставили пляшки акуратно, одна до одної, біля смітників. Те, що п'яні дівчата розбивали собі голову об бруківку, це вже дрібниці.

З іншого боку мене теж вкрай обурює інша річ – сцена і клубна дебільна музика. Ніби все для людей, танцюйте розважайтесь, худоба.

Ще влітку, я помітив таку річ, що Львів, якось раптово і непомітно для мене перетворився в один нескінчений фестиваль і один величезний алкотрешний бар.

Я розумію, що бізнесу вигідно, бо вони заробляють гроші. Але ж скільки можна ліпити зі Львова, столицю бидлотусівок та туристичного свавілля. Якщо і далі так буде продовжуватись, це перетворить Львів.

Звісно, що я не експерт, а так би мовити уважний спостерігач, який хоче жити у цьому місті, і вважаю за потрібне висловлюватись. Тому, я вважаю, що стратегія розвитку міста у напрямку туризму, фестивалів, дозвілля, зайшла у глухий кут, так далі не можна.

Цей фестиваль зі знаком нескінченності – хибний шлях розвитку туризму. Воно вже працює проти самого міста. Андрій Іванович, – це перебор.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua