Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Житомирському управлінні СБУ поголовні п'яниці

Сергій Петрук | 5.10.2012 06:14

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

30 вересня 2012 р. посеред білого дня у м. Житомир неподалік вул. Черняховського,100 автомобіль БМВ (номер АІ 6448 АІ) під керуванням Дениса Пінчука 1979 р. н., зіткнувся з автобусом ЛАЗ-699 АМ 0331 АР під керуванням Бориса Каравана 1965 р.н., який працює водієм ПП "Бобер". Автобус рухався назустріч у напрямку виїзду з Житомира.

Свідки кажуть, що винен у вчиненні аварії п'яний водій Пінчук.

Внаслідок цієї ДТП пасажир БМВ Едуард Хоменко отримав значні травми, а саме грудної клітини, живота, після чого був доставлений до реанімаційного відділення однієї з житомирських лікарень.

Ще раніше, 13 вересня співробітниками ДАІ був складений протокол на ім'я Олександра Ярмолюка. За кермо, як кажуть очевидці, Ярмолюк сів у нетверезому стані. Чоловік дав показання, що ніде не працює.

Цікаво, що фігуранти даішних протоколів насправді не є безробітними. Ярмолюк працює старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ відділу контррозвідувального захисту економіки держави УСБУ у Житомирській області, а Пінчук – його підлеглий. За інформацією джерела з СБУ, Пінчук і Ярмолюк не понесли ніякої відповідальності за скоєні ДТП, а їхнє керівництво не вважає потрібним реагувати на злочини підлеглих.

Нагадаємо, що житомирські сбушники вже "прославилися" на всю країну більш гучною історією. Як було зазначено на сайті "Народна правда", у першій декаді грудня 2011 р. 4 співробітники сектору "К" УСБУ у Житомирській області фігурували у кримінальній справі, пов'язаній із викраденням автомобіля "AUDI Q7". А саме ці люди виявили зазначене авто у м. Рівне і вимагали у нового власника грошові кошти, щоб не дати справі законного шляху. Новий власник спочатку зголосився надати суму у розмірі 10000 у.о. Після того, як на нього чинився тиск із застосуванням вогнепальної зброї. Потім співробітники СБУ стали вимагати 20000 у.о.

Ця інформація вийшла назовні і у зв'язку з фактом вимагання працівниками СБУ була порушена кримінальна справа. У цій справі, йдеться на зазначеному сайті, зокрема, фігурують працівники СБУ Іван Тичина (начальник вищезгаданого сектору СБУ) та Дмитро Науменко.

Після оприлюднення цієї інформації керівництво УСБУ у Житомирській області так і не понесло ніякої відповідальності. Спеціальну комісію із росзлідування цієї справи створили у Верховній Раді, але розголосу ця історія не набула.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua