Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Олександрійці проти скорочення приміських поїздів


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Внаслідок прийняття непродуманого рішення, а саме відміни приміського потягу сполученням "Олександрія-Помічна", найбільш незахищені верстви населення втратили можливість швидко та недорого дістатися до місця роботи, навчання чи проживання.

Внаслідок прийняття непродуманого рішення, а саме відміни приміського потягу сполученням "Олександрія-Помічна", найбільш незахищені верстви населення втратили можливість швидко та недорого дістатися до місця роботи, навчання чи проживання. Людей позбавили єдиного альтернативного засобу пересування в напрямку Кіровограда.

Боротися зі свавіллям, що панує на Одеській залізниці, вирішила Олександрійська міська організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" (Український Демократичний Альянс за Реформи). У рамках всеукраїнської акції було вжито активних заходів за скасування рішення про відміну маршрутів приміського сполучення. Більшість людей, що прийшли на мітинг до привокзальної площі сьогодні 11 вересня, такі дії "Укрзалізниці" вважають ганебними та несправедливими. Мітингуючих зібралося більше сотні, в основному це незахищені верстви населення і пенсіонери.

Загалом від початку проведення акції, підтримали "ударівців" та поставили підписи під зверненням проти скорочення маршрутів 766 чоловік.

Прокоментував ситуацію, що склалася Костянтин Ліщенко, кандидат в народні депутати України від партії "УДАР" по 103 виборчому округу: "Людей змушують платити більше, втрачати свої і без того незначні доходи через примхи можновладців. Не можна забувати про те, що зручне пересування країною – це об'єктивна потреба і законне право громадян. Комфортно має бути пасажирам, а не чиновникам!"

КостянтинЛіщенко зазначив, що після збору підписів дане звернення буде передано до Центрального штабу політичної партії "УДАР" особисто Віталію Кличку, який передасть звернення Генеральному директору "Укрзалізниці" Володимиру Козаку.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua