Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/local/5052de5b41012/

"УДАР" Кличка кинув Луганську область на 1 млн. доларів

Олександра Хандрамай | 14.09.2012 10:35

Почалося все ще в серпні, на початку місяця були сформовані штаби і набраний штат співробітників.

''УДАР'' Кличка кинув Луганську область на 1 млн. доларів
Луганські соратники Віталія Кличка ударом свого лідера нижче пояса, а простіше кажучи "кинули" на 1 млн. доларів.

Почалося все ще в серпні, на початку місяця були сформовані штаби і набраний штат співробітників. А вже через два тижні їх кількість скоротили, а тим що залишилися без їхнього відома урізали зарплату. Пояснили все розпорядженням з Києва. В цей же час в 11 округах Луганської області було набрано в середньому по 150 агітаторів з обіцянкою заплатити їм по 400 доларів за два місяці роздачі газет, агітаційної продукції та збір даних про прихильників УДАРу.

В кінці літа в Луганську успішно пройшли навчання агітаторів з реєстрацією учасників та фото-звітом для київського штабу. У всіх агітаторів зібрали заяви про бажання працювати на "УДАР" та копії паспортів. Вже з 1 вересня повинна була стартувати кампанія "Від дверей до дверей", яка, на жаль, для Луганської області не стартувала.

Штаби запевняють агітаторів, що ось-ось і програма почне роботу. Але в цей час стало відомо, що штаби вже розпущені, 12 вересня 2012 працівники штабів підписали відомості про отримання всієї зарплати, але отримали лише 50% від неї. Відзначимо, що у відомостях заробітну плату отримали і скорочені ще в серпні "працівники". Крім цього свою зарплату за роботу забрали і агітатори, які жодного разу не вийшли на ділянки. Відомо, що тільки в 105 окрузі, який охоплює більше половини Луганська і плюс прилеглі райони області стоїть всього 3 намети "УДАРу" замість як мінімум 8 виділених.

У цей час київський штаб отримав липові звіти про виконану роботу, а брати Серпокрилови, керівні луганським штабом поклали собі в кишеню кличковські долари.

Відзначимо, що по Луганську Серпокрилови відомі як "братки", які займалися і по видимому ще займаються збиванням грошей з магазинів і дрібного бізнесу, крім цього один з братів був викритий у 91-92 рр... в участі у зйомках порнофільмів.

Прикрила ганебну діяльності Луганського "УДАРу" Юлія Юріївна Мілешкіна, яка з вкрадених грошей відвезла хабар київським перевіряючим звітів про роботу агітаторів. Ігор Лінник від імені штабу від Луганській області заявив, що з 1 вересня агітатори вже вийшли на ділянки і активно працюють. Крім цього він розповів про незаплямованою репутації Кличко, про те як йому довіряють луганчани і навіть особисто його родина, особливо (що дивно) люди середнього віку. Лінник зазначив, що за опитуваннями агітаторів у Луганську багато прихильників "УДАРу", але вони бояться говорити про це через Партію регіонів. Відзначимо, що завдяки таким соратникам репутація Кличка впала нижче плінтуса.

Цікавий і той факт, що при формуванні штабів, в які набирав команди відомий не тільки в луганських колах Ігор Гуменюк, була поставлена умова, що набрані ним люди зі своєї зарплати будуть "відстібати" йому в кишеню по 200 доларів за надану послугу в працевлаштуванні.

У той час як Віталій Кличко, як наївна дитина вірить у перемогу своєї партії, всі гроші зароблені в прямому сенсі слова потом і кров'ю давно поділили його партійні соратники, залишивши лідера в дурнях. Київський штаб отримує липові звіти про роздану продукцію, яку просто утилізують при отриманні, списки з прихильниками партії вигадуються з ходу. Залишається тільки поставити запитання лідеру "УДАРу" "Як воно залишитися в дурнях і як з такою командою працювати в Раді?".

Катерина Сеніна


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua