Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Донецьке КВУ збирає рекомендації громади до законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми"

donetsk_cvu | 9.07.2012 12:01

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" разом з "Фондом місцевої демократії" м.Харків в рамках роботи коаліції "Мережа підтримки реформ" напрацьовує рекомендації до законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми".

Закон, що діє з 1991 року, застарів і робить проведення референдумів та громадських слухань фактично неможливим без згоди місцевої влади. Це абсолютно не відповідає демократичним стандартам.

У Донецьку та Харкові вже відбулися експертні опитування щодо рекомендацій до цього законопроекту. В липні також планується круглий стіл із представниками громадських організацій, політичних партій, місцевих ЗМІ та усіх небайдужих та зацікавлених громадян. Усі напрацьовані матеріали впродовж зустрічі будуть оброблені аналітиками КВУ та передані уповноваженим особам, які займаються доопрацюванням законопроекту.

Свої пропозиції та тези щодо удосконалення законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми" можна надсилати на e-mail: doo.cvu@gmail.com з поміткою у темі листа: "Рекомендації до законопроекту "Про всеукраїнські та місцеві референдуми"

Діяльність проводиться в рамках проекту "Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні", що здійснюється коаліцією громадських організацій "Мережа підтримки реформ" за підтримки Фонду Східна Європа.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua