Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Беззаконня на Чернігівщині

Svetilo pravdy | 25.06.2012 11:15

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

У представницькій владі Варвинського району очевидні не лише оборудки із совістю, але й грубі порушення закону.

 Беззаконня на Чернігівщині
Прочитавши на сайті газети "Україна Молода" від 15.06.2012 року думку посадових осіб Варвинського району щодо сільгосптовариства СТОВ "Дружба Нова", мимоволі робиш висновок, що є багато випадків в житті нашої держави, коли пересічний український громадянин нікому не потрібен. Це факт.

Та коли коментар по ряду проблем в районі, в тому числі й по фактах беззаконня, дає чиновник, та ще й маючи статус голови Варвинської районної ради, то знову робиш висновок – а хіба тільки "Дружба-Нова" глумиться з населення, створюючи в своїй установі приватні підприємства, щоб через прогалини в законодавстві звільнятися від податків з багатомільйонних прибутків та проводити інші незаконні дії?

Ніде правди діти, але на всій території України створені багато подібних структур, у тому числі й у сфері торгівлі, які працюючи на єдиному податку насправді приносять величезні прибутки своїм господарям, а їх наймані працівники заробітну плату отримують в "конвертах". Не є винятком і ті, хто замовив публікацію в "Україні Молодій".

Якщо говорити про таке свавілля та беззаконня, а всі ми стоїмо на захисті справедливості, в тому числі і ЗМІ, то чому голова Варвинської районної ради Петренко В.В. також грубо порушує закони України, не отримуючи за це покарання?

Прикладом тому є те, що цей високопосадовець грубо порушуючи вимоги чинного законодавства, прийняв на посаду керуючого справами виконавчого апарату Варвинської районної ради особу, яка, м'яко кажучи, не повинна там працювати. Про це є підтвердження прокуратури. Але судові інстанції зробили свою "чорну" справу. Та й взагалі, чи дійшла ця справа до апеляційного суду, сказати важко.

Ще цікавішим є те, що по документах керуючий справами виконавчого апарату Варвинської районної ради Ляшенко М.Г. як депутат районної ради був непрацюючим, а вже при прийнятті на посаду, по тих же документах, був працівником однієї з приватних фірм. Таким чином були приписані кілька років трудового стажу. То чи не дякуючи голові ради, вся ця афера була сфабрикована? Як не соромно цим горе-керівникам перед громадою району, діючи таким чином?

Громадськість глибоко вразив та обурив й той факт, що в обхід процедури та регламенту Варвинської районної ради, враховуючи те, що тому ж таки Петренку В.В. в жовтні цього року виходити на заслужений відпочинок, обманом депутатського корпусу ради було прийняте рішення про 50% надбавку до заробітної плати, не дивлячись на те, що працівникам гуманітарної сфери району не вистачає коштів на заробітну плату, а бюджет району має величезний дефіцит.

З наведених фактів виникає ряд запитань, відповідь на які може дати тільки незалежне розслідування.

Петро Комаров


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua