Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Олександрія   УДАР   рятувальна служба

В Олександрійському районі потрібно рятувати рятувальну службу...


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

В Олександрійському районі, в селі Войнівка є рятувальна служба. На станції працюють 5 рятувальників. Три роки тому станція належала до МНС, а потім її перевели в комунальну власність. Протягом всіх трьох років станцію не одноразово хотіли продати.

В Олександрійському районі, в селі Войнівка є рятувальна служба. На станції працюють 5 рятувальників. Три роки тому станція належала до МНС, а потім її перевели в комунальну власність. Протягом всіх трьох років станцію не одноразово хотіли продати. А нещодавно пройшла чутка, що сільська рада і взагалі прийняла рішення закрити рятувальну службу. Мотивація для такого кроку – "за непотрібністю". Працівники станції перебувають у непростій ситуації, адже у кожного є родина, яку потрібно годувати. Всі рятувальники бояться втратити своє робоче місце.

Голова Олександрійської районної організації політичної партії "УДАР" Станіслав Кудін виступає проти прийнятого рішення і закликає зберегти рятувальну службу. "Рятувальна служба знаходиться на Центральному пляжі, туди їдуть відпочиваючі з Олександрії і навколишніх сіл. Також поруч є дитячий оздоровчий табір. Таким чином закриття бази рятувальників призведе до збільшення нещасних випадків. А чи безпека дітей та людей для нас не найголовніше?" – зазначив Станіслав Кудін.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua