Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

За зовнішнім тестуванням на Донеччині буде здійснюватися громадський контроль!

donetsk_cvu | 14.05.2012 11:03

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА в рамках національної кампанії спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням 2012 року здійснить моніторинг, що охопить 13 сесій, під час яких абітурієнти складатимуть тестування з 10 предметів

За зовнішнім тестуванням на Донеччині буде здійснюватися громадський контроль!
У 5 містах Донецької області буде забезпечено 147 спостережень. Громадські спостерігачі вестимуть спостереження на 50% пунктів тестування з таких предметів як хімія, математика, українська мова та література, і 30% для решти. На кожному з пунктів працюватиме по 1 активісту, що фіксуватимуть рівень дотримання процедур, ймовірні порушення з боку адміністрації та абітурієнтів. Пункти тестування обиралися відповідно до статистичної вибірки.

У цьому році під пильне око громадських спостерігачів попаде недотримання таких обов'язків зі сторони абітурієнтів як використання в пункті тестування будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування (фіксації), збереження та відтворення інформації; спілкування з іншими абітурієнтами, передача їм будь-яких предметів та матеріалів; наявність в абітурієнта засобів зв'язку, друкованих і рукописних матеріалів під час безпосередньої роботи над тестом.

Крім того, громадські спостерігачі перевірятимуть чи забезпечує персонал пунктів тестування рівні умов для всіх абітурієнтів, які беруть участь у ЗНО та чи керуються єдиними стандартами Уповноважені від Українського центру оцінювання якості освіти під час виявлення порушень та зловживань зі сторони учасників.

Про виявлені порушення спостерігачі повідомлятимуть Уповноважену особу від Українського центру оцінювання якості освіти, яка має право прийняти рішення про позбавлення абітурієнта можливості продовжувати роботу над тестом.

Оперативно інформація щодо якості підготовки та проведення ЗНО від кожного зі спостерігачів надходитиме до колл-центру через СМС. Кожен активіст в зашифрованому повідомленні надсилатиме звіт, який укладатиметься на основі 28 питань та дасть оцінку якості роботи відповідальних за пункт тестування, інструкторів, чергових та загалом організацію ЗНО. Інформація автоматично потраплятиме до спеціально розробленої програми та опрацьовуватиметься без впливу людського фактору. Таким чином, через 1,5 години після закінчення написання робіт абітурієнтами у національному звіті буде надано оцінку якості організації та проведення ЗНО.

Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України" повідомлятиме засоби масової інформації про перебіг зовнішнього незалежного оцінювання у Донецькій області. Для детальнішої інформації просимо звертатися до координатора кампанії спостереження:

Альона Доля – 380509732090

* * *

Громадське спостереження за ЗНО відбувається за сприяння

Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua