Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
місця несвободи   Луганськ   презентація

Що таке "місця несвободи" в Україні?

Ярослав Мінкін | 12.04.2012 23:57

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

В п'ятницю, 13 квітня в м. Луганськ з 10.00 до 16.00 відбудеться презентація унікального дослідження "Місця несвободи в Україні", яке проводилося Харківським інститутом соціальних досліджень.

Що таке ''місця несвободи'' в Україні?
В п'ятницю, 13 квітня в м. Луганськ з 10.00 до 16.00 відбудеться презентація унікального дослідження "Місця несвободи в Україні", яке проводилося Харківським інститутом соціальних досліджень.

За даними вищевказаного дослідження, близько мільйона осіб в Україні можуть утримуватися в місцях несвободи (крім закладів пенітенціарної системи, сюди віднесені установи МОЗ, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Мінсоцполітики та ін.). Це дорівнює населенню Волинської області чи міста Дніпропетровськ.

Чому в Україні існує більше 5 тисяч закладів для утримання людей в неволі? З якими труднощами стикаються у неволі діти, інваліди, люди похилого віку та мігранти? Чому держава де-факто може поміщати людей у місця несвободи без судового контролю, допомоги захисника чи законного представника? – на ці та інші питання ви зможете отримати відповіді, завітавши на презентацію.

Також в рамках презентації відбудеться семінар-тренінг "Моніторинг місць несвободи в Україні". На семінарі ви зможете отримати знання з підготовки, розробки інструментарію, правового аналізу та організації моніторингів закритих закладів, де перебувають різні верстви населення.

Учасники: Кобзін Денис, кандидат соціологічних наук, директор Харківського інститут соціальних досліджень; Андрій Черноусов, кандидат соціологічних наук, провідний експерт Харківського інститут соціальних досліджень.

Місце проведення: м. Луганськ, вул. 1-а Словянська, 2а (зупинка транспорту 5-я школа).

Контактна особа: Світлана Тарабанова, 050 623 58 46, tarabanova2006@mail.ru


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua