Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
УДАР   Кличко   Обухів   псевдо-журналісти   Васильківщина   вибори   братки

Політтехнології в дії: прихильники Кличка прикривалися журналістами неіснуючої газети?


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Учора отримала цікавий лист від своєї знайомої, що проживає в Обухові, який нещодавно став центром української демократії – там обирали мера.

Політтехнології в дії: прихильники Кличка прикривалися журналістами неіснуючої газети?
"Перебуваючи спостерігачем від одного з кандидатів у мери Обухова, вибори якого відбулись 18 березня цього року (попередній мер загинув у ДТП), на моїй виборчій дільниці трапився цікавий випадок. Одразу після відкриття дільниці, до неї приїхало двоє хлопців кремезної статури у спортивних костюмах та повідомили голову ДВК, що вони є журналістами друкованого видання "Васильківщина".

На прохання показати будь-яке посвідчення чи документ, хлопці відповіли що нічого такого з собою не мають. Звичайно, їм було відмовлено у реєстрації і вони вийшли з дільниці. Зацікавилась, спостерігаю. За хлопцями під'їхав тонований чорний джип, який їх забрав, а невдовзі замість них привіз на цю ж саму дільницю інших "бритоголових", теж у спортивних костюмах, з суворими обличчями. У цих при собі були паспорти, але на запитання голови ДВК щодо тиражу газети чи прізвища головного редактора (чи взагалі будь-що про їх газету) вони відповіді не надали. Зателефонувавши своїй подрузі на іншу дільницю дізналась, що практично на всіх дільницях аналогічна ситуація: тоновані машини підвозять спортсменів, які представляються журналістами газети "Васильківщина" (були ще "Вісник Київщини" та ін.) і реєструються в якості спостерігачів. Не важко було здогадатись (а більшість з них відверто про це заявляли), якого "сильного" кандидата від УДАРу вони представляють. Але, наскільки мені відомо з журналістського середовища, вказані видання взагалі не існують, або вже довгий час не виходять у тираж.

Як згодом з'ясувалось, молодики мали на меті не тільки психологічно тиснути на членів комісій, після проведення підрахунку голосів на декількох дільницях вказані спортсмени не випускали членів комісій з приміщення до тих пір, поки вони не проведуть "правильний" для їх кандидата підрахунок. Це не беручи до уваги їх "спортивних однодумців", яких того дня (а особливо ночі) було у Обухові аж занадто багато і біля кожної дільниці.

Втім, не дочекавшись команди своїх "командирів" з обласної організації УДАРу на вчинення силових провокацій, молодики відбули з Обухова так і "не розім'явшись".

В цій невеличкій історії дивує навіть не те, що застосування "брудних виборчий технологій" використовувалось не провладними силами, як це анонсувала опозиція, а самими ж опозиційними кандидатами; і навіть не те, що справжнє призначення т.зв. "спортивних наглядачів" від опозиції базувалось на їх несправжніх журналістських посвідченнях неіснуючих засобів масової інформації. Прикро те, що відтепер кожен відвідувач спортзалу, представляючи будь-які політичні інтереси, може отримати журналістське посвідчення і претендувати на здійснення певних дій, що, завдяки їх непрофесіоналізму, буде вкрай негативно відображатись на порядних, підготовлених журналістах з боку суспільства."

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua